Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért vagyunk másodrendű...

Tréfarépa kérdése:

Miért vagyunk másodrendű pedagógusok?

Figyelt kérdés
Egy munkáltatónál van aki kap kafetériát, meg van aki nem. Én nem és nem tudom miért! A kafetéria nem jutalom ...

2013. máj. 29. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
És erre milyen választ vársz tőlünk? Kérdezd meg a munkahelyeden. Ennyi.
2013. máj. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a vezetöséget kérdezd meg, MI HONNAN tudhatnánk, hogy a MUNKAHELYEDEN ki miért kap vagy nem kap kafeterieát?!?!?!?
2013. máj. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pedagógus létedre komolyan ennyi eszed van?

(és akkor a vesszőhibákat még nem is teszem szóvá...)

2013. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A pedagógusoknak meg mindenhol jár kedvezmény, csak mert pedagógusok. Dolgoztam turisztikai helyen és mélységesen felháborított, hogy idejön a tanár magánszemélyként nyaralni, ő kap kedvezményt, a tűzoltó, orvos, mentőtiszt meg nem. Akkor ők másodrendű emberek a pedagógusokhoz képest?
2013. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Első és második ... semmit sem tudtok a dologban. Más fenntartó és más dolgok is vannak a háttérben.

Harmadik - téged csak szép szavakkal tudnálak minősíteni, de nem teszem.

Negyedik! Közalkalmazotti kedvezmény nem csak a pedagógusnak jár. + ők kapnak üdülési csekket, szép kártyát, vagy Erzsébet utalványt, ruhapénzt stb stb. amit mi nem. Plusz, a pedagógusnak akkor jár kedvezmény, ha csoporttal jön, ha ti adtok akármikor, az már a ti bajotok :)

2013. máj. 29. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért is kellene nekem utánajárnom, hogy te miért nem kapsz cafeteriát? :O A privátoktól megkímélhetsz, nem fogok válaszolni rá.
2013. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Már ne is haragudj, de ha egy ilyen bugyuta kérdést írsz ki, akkor nem kell meglepődni, ha a válaszok is ilyenek.

Egyébként pedig nagyon nem pedagógushoz méltó stílusban válaszolgatsz. Sajnálom a gyerekeket, akik a kezed alá kerülnek.

2013. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"semmit sem tudtok a dologban. Más fenntartó és más dolgok is vannak a háttérben. "


Éppen ezt irtuk, hogy mivel MI NEM TUDUNK semmit erröl, CSAK TE TUDSZ helyben utána kérdezni.

2013. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem kapsz, mert valószínűleg tavaly sem kaptál. A többiek meg kaptak tavaly is, így kapnak most is.

A rendelet (már ha az) csak arról szól, hogy a fenntartó átvétellel senki nem járhat anyagilag rosszabbul. Vagyis te sem jársz rosszabbul, mint eddig.

Hogy hol itt az igazságosság? Sehol. Nálunk az egész tanári karban csak én nem kapok, mert máik munkahelyem volt tavaly. A véleményem megvan, de nem írom le, mert nem szalonképes.

2013. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
54%
akkor a szakács a fordász a műkörmős a lakatos a busz vezető... mind mind másodrendű mert nekik nem jár semmi...
2013. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!