Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg lehet tanulni 7 tételt...

Meg lehet tanulni 7 tételt egy nap alatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 09:33
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
meg simán én 15 fogok ma fizikából attól függ milyen hosszu és milyen tantárgyból
2013. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát én érettségire készülök, már 8. napja minden nap tíz tételt tanulok meg, úgyhogy simán.
2013. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem meglehet, de ha nem figyeld oda és máshol jár az eszed akkor bukta.
2013. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem június 24-26-ig lesznek a szóbeli napok, még nem tudom, hogy melyik nap kerülök sorra. Én minden nap megtanulok 5 db-ot, és minden nap még átolvasom kb 2-szer azokat a tételeket, amiket előző napokban megtanultam.
2013. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, ti hogyan csináljátok, de én nekem már 2 db töritétel is nagy erőforrást igényel nem hogy 5-10 db


sztem ez hülyeség, 7 tétel, hát figy ha egész nap tanulsz akkor talán, de nem garancia, hogy emlékszel még a reggeli anyagra..ez persze csak saját tapasztalat, ha te tudásszippantyú vagy akkor sima ügy

2013. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem hála istennek a vártnál sokkal jobban sikerültek az írásbelijeim így most az elkövetkező 2 hétben az össze tételt át tudom nézni hogy a minimum pontom meglegyen a szóbelin, és az a minimum pont pont elég h hármas legyen az összes :D
2013. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

# 5


am igen meg lehet csak akarat erő kérdése :D most még nem de 1 héttel érettségi előtt benned van az h hoppá egy hét azt szóbeli és tanulsz mint a gép.

2013. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja hát úgy igen, de nekem még van 21 napom, és már 10 tételt nagyjából átnéztem, szal nem sietek:D
2013. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát igaza van az előttem válaszolóknak. Nekem is még van 23 napom, mert 24-ére már mindent tudnom kell, de már majdnem minden irodalom tételt tudok, ezután jön az emelt németre, majd a töri, nyelvtan és a közgáz

Szerintem sem szabad mindent az utolsó pillanatra hagyni. Ezért is írtam a korábbi válaszomban, hogy napi 5 tétel, persze van amikor több, de nem túl sokat, mert inkább kevesebbet tanulok meg alaposan és utána még olvasgatni fogok. Az utolsó néhány nap már nem is akarok majd tanulni tételeket, csak olvasgatni őket.

2013. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó ja bocs, nekem csak 60 tételt kell de látom neked jóval többet
2013. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!