Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakmát lenne érdemeseb...

Melyik szakmát lenne érdemesebb tanulni, amelyikkel a végzés után (2 év) a legkönnyebben lehetne elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Ezekkel a végzettségekkel mennyit lehet keresni havi szinten?


(Mihály Dénes Szakképző Iskola) Az iskolával, oktatással, tanárokkal kapcsolatos véleményeket is szívesen fogadom.


A szakmákat akár sorrendbe is állíthatjátok érdemileg.



- Pedagógiai- és családsegítő munkatárs

- Gazdasági informatikus

- Szoftverfejlesztő

- Pénzügyi termékértékesítő(bank, befektetés, biztosítás)

- Pénzügyi-számviteli ügyintéző

- Vállalkozási és bérügyintéző

- Irodai asszisztens

- Ügyviteli titkár



A válaszokat előre is köszönöm!



2013. máj. 31. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénzügyi termékértékesítő(bank, befektetés, biztosítás) és a szoftverfejlesztő
2013. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is ezeken és az ügyviteli titkáron gondolkozom nagyon.

2013. jún. 14. 15:58
 3/3 Ryuichi válasza:

2015 szeptemberében iratkoztam be a Mihály Dénes Szakképző Iskola pécsi tagintézményébe informatikai rendszergazda tanfolyamra, szóval véleményt csak erről a tagintézményről és tanfolyamról tudok írni.


A tanfolyamot a könnyebb kezelhetőség miatt két részre osztanám:

- Programozás modul (C, C++, html, css, javascript, php)

- Rendszergazdai modul (CCNA - Cisco - hálózatépítés, router programozás, szerverüzemeltetés)


Engem a programozás annyira nem érdekel, a szerverüzemeltetés, illetve Cisco területen szerettem volna tudást szerezni, de a rendszergazdai modult oktató tanár tudása nagyon elavult, az oktatott tananyag nem naprakész:

- Windows Server 2003 és XP telepítése (2016-ban...)

- a CISCO Packettracer programot nem tudta normálisan használni, a vizsgasor (40 kérdés, minden kérdésre 4 válaszlehetőség van - karikázós) felére vagy nem tudta a választ, vagy rossz választ adott.


A programozás modulban oktatott dolgok teljesen rendben vannak (mert másik tanár oktatja). Szóval ha naprakész tudást szeretnél szerezni (Windows Server 2008/2012, Linux, CCNA-CCNP) akkor ne ezt az intézményt válaszd.


Mint fentebb már írtam, a véleményemet az intézmény pécsi tagintézményéről és konkrétan az informatikai rendszergazda képzésükről írom.

2016. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!