Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet érvényteleníteni...

Hogyan lehet érvényteleníteni az e-felvételit?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy azok a szakok amiket megjelöltem, nem szívesen tanulnám. Így az lenne a kérdésem, van-e arra valamilyen mód, hogy érvénytelenítsem a jelentkezésemet? Gondolok itt arra pl., hogy nem küldöm el a határidőn belül az érettségi bizonyítványom másolatát. Ez lehetséges és járható út?
2013. máj. 31. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Felesleges érvénytelenítened... főleg most. A pénzt már ki kellett fizetni érte. Ha pedig felvesznek nem muszáj menned suliba. Ki tudja... még a végén jól is jön,ha felvesznek. :)

Egyébként ha nem küldöd el az érettségi bizonyítványod határidőn belül akkor hiányos lesz a jelentkezésed, ezáltal buktad a felvételit. :) Szerintem....

2013. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már a pénzt kifizetted, legalább várd ki, hogy felvesznek-e. Egyébként ha nem tetszik amit beírtál, akkor egyszer lehet változtatni rajta.
2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem küldöd el, akkor gondolom nem lesznek pontjaid, szóval ez működhetne szerintem. Amúgy nekem az a véleményem, hogy ha biztos vagy benne, hogy nem kezdenéd el egyik szakot sem azok közül, amiket megjelöltél, akkor próbáld valahogy érvényteleníteni, és ne vedd el olyantól azt az egy helyet, aki jelentkezik és szeretné csinálni.
2013. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!