Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Népegészségügyi ellenőr, vagy...

Népegészségügyi ellenőr, vagy egészségügyi szervező?

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek dönteni, tovább szeretnék tanulni vagy gondozás és prevenció-népegészségügyi ellenőr szakirányon, vagy pedig egészségügyi szervezőnek, tudnátok segíteni, hogy melyik lenne az, amelyikből ténylegesen meg lehetne élni, illetve Mo-on jövője van?

Örülnék, ha az adott szakokon tanulók, vagy esetleg már benne dolgozók is hozzá tudnának szólni. Előre is köszi minden válaszért.


2009. okt. 7. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézegettem a népe. ell. szakot, de nem nagyon van munka, kb. fél éve bocsájtottak el 500 embert az ÁNTSZ-ből és aki maradt, azzal végeztetnek mindent. De ki tudja mi lesz 4-5 év múlva?

Az egészségügyi szervező meg viszonlyag új képzés, én így tudom, egyenlőre nincs rá kereslet. Viszont egy csomó hasznos dolgot tanulnak ezen a szakon, amivel sok irányba lehet tovább menni. Én a másodikra tenném az 1 azaz egy voksomat :D

2009. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a szavazatot:)
2009. okt. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!