Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélyem bekerülni...

Mennyi az esélyem bekerülni BME-VIK-re mérnökinfóra (állami finansz. ) 405-410 ponttal? Milyen pontokkal szoktak általában bekerülni oda? Tudom, ottmaradni az igazán nehéz.

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
évek óta 370 a ponthatár
2013. jún. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ponthatár egészen biztosan nem megy 400 fölé, 100% hogy bekerülsz. A felvettek pontátlaga 420 körül szokott lenni, de ha ennél kevesebb (vagy több) ponttal kerülsz be, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy a többieknél nehezebben (vagy könnyebben) fog majd menni az egyetem.
2013. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsó! hol lehet megnézni, hogy mennyi az átlagpont? csak azért kérdezem, mert ahová én jelentkeztem (ELTE-TTK földtud), ott hosszú évek óta 350-360 volt a ponthatár 160 felvett emberrel.. most idén pedig először csak 120 diákot vesznek fel, jó lenne ha kicsit utánajárhatnék, hogy mennyit ugorhat így a határ, valami statisztika alapján. Nekem olyan 380-390 pontom lesz, nem lett nyelvvizsgám, nem tudom, hogy elég-e.
2013. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, a felvi tájlóban lehet megnézni, ahová te mész, ott az átlag 309,79 volt tavaly.
2013. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdező, ne haragudj az offért:


ez a felvettek pontátlaga? :o hogy lehet ilyen alacsony? nem csak a jelentkezők átlaga?


és szerintetek az jelent valamit, hogy ugyan 40 emberrel kevesebbet vesznek fel, viszont minden eddigi évhez képest 200 emberrel kevesebb jelentkezett? (igy most csak 383 jelenetkezett, eddig meg majdnem mindig 600an).


tudom, hülyeség ezen most agonizálni, de nem szeretnék elköltözni vidékre, eléggé izgulok.

2013. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!