Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az átlagon 0.3-al romlott...

Ha az átlagon 0.3-al romlott félév óta akkor még felvesznek?

Figyelt kérdés
A vegyipari szakközépiskolába jelntkeztem felvettek 4.3-as átlaggal, de úgy tűnik rontottam 0.3-al szerintetek ennyi rontás belefér?
2013. jún. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
az évvégi átlagot nem nézik szerintem, csak a félévi számít bele. Pont ezért sokan lerontják már, nem törődnek a tanulással az utolsó félévben. Ezt nem rád gondoltam kedves kérdező, nehogy sértésnek vedd. Egyébként meg már felvettek, úgyhogy már csak be kell iratkoznod. A bizonyítvány is csak azért kell, hogy beleírják a végébe, hogy hova és mikor iratkoztál be. Legalább is 6 éve nekem még így volt.
2013. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kutyát nem fogja érdekelni
2013. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most egy nagy kő esett le a szívemről. Akkor úgy néz ki hogy csak az osztályfőnök nem akarta hogy ellustúljunk :D. Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 5. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Ha Ön felvételt nyert az adott tanulmányi intézetbe, akkor nem fogja figyelembe venni az év végi tanulmányait.

2013. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!