Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek joggal vagyok...

Szerintetek joggal vagyok kiakadva amiért nem adta meg a jobb jegyet?

Figyelt kérdés

A teljes tanévben 3,55 az átlagom. Viszont a II. félévben 4,14 (Az utolsó 2. témazáró 4;5)


Az osztályban van olyan akinek 2,5-re megadta a 3-ast és többeknek adott lehetőséget arra, hogy 3,5-3,6 körül feleljen a 4-esért úgy, hogy az első félévük volt az erősebb.


Én viszont se nem felelhettem, se nem adta meg a 4.-est.



9. évfolyam



2013. jún. 7. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóltál neki erről? Én a helyedben nem hagynám ennyiben, határozottan mondd meg neki, hogy kiszámoltad az átlagod, és közöld vele, hogy a jegyek alapján megérdemled a jobb jegyet. Ha nem tudod meggyőzni, menj oda az osztályfőnöködhöz, és mondd el a problémád.

Amúgy érdekes dolog ez, nálunk minden tanár kukacoskodó volt általánosba. Pl. 4,6 felett adták meg csak az ötöst stb., itt gimiben viszont öt tizedtől mindenkinek felfelé kerekítenek. Sőt 45 századtól is meg szokták adni.

2013. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Joggal vagy kiakadva...ha lehet menj oda a tanárhoz és udvariasan kérdezz rá hogy miért kaptál 3-ast..ne hagyd annyiban. A szüleidet is bevonhatod, fogadóórára a mamád bemehetne. (annó gimiben én is sokszor voltam így, és hagytam...anyukánék is hagyták, a tanárok megszokták hogy jó nekem a 3-4 eredmény is..valahogy annyira taksáltak sok tantárgyból...az egyetemi felvételinél persze esélytelen voltam mások 5-eival szemben..csak fizetősre jutottam be..érdekes módon a nagy 5-ös osztálytársaim bukdácsolnak én évfolyamelső vagyok..egy 150-es évfolyamban) Szóval e hagyd..!! igaz még messze a felvételi ha 9-es vagy, de az hogy hova skatulyáznak be most kezdődik!!
2013. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem igazság. Udvariasan kérd meg, hogy felelhess. Lehet, hogy még anélkül is megadja a négyest (de azért készülj fel).
2013. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!