Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem érdemes matek alapszakra...

Nem érdemes matek alapszakra jelentkezni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne érdemes? Ha azt szeretnéd, akkor érdemes.
2013. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sokat azt mondják,hogy nem lehet vele elhelyezkedni.

Aki ezen a szakon végzett, tudna írni tapasztalatot,hogy tleg nem éri meg elvégezni és lehetetlen vele munkát találni?

2013. jún. 11. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát alapszakkal a legtöbb egyetem elvégzése után nem lehet elhelyezkedni, de mivel a matek eléggé tudományos szerintem nagyon sokféle MA-ra lehet vele menni, vagy akár doktorálhatsz is belőle és maradhatsz az egyetemen tanítani :)
2013. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

még úgy is megérné elvégezni ,ha a NYME-re járnék?

ez után melyik mester képzést kellene választani, amivel könnyebben találnék munkát és piacképes szakmát ad?

2013. jún. 11. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
TTK-ban a SZTE meg az ELTE az erősek.
2013. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
NYME-i diplomával nem lenne lehetőségem elhelyezkedni?
2013. jún. 11. 20:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lenne, nem tudom. De szerintem a fent említett két egyetemet előrébb veszik, ha egy állásra több pályázó is van.
2013. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!