Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE-ÁOK karára mennyi pont...

DE-ÁOK karára mennyi pont kell fizetősön?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 05:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vágod, hogy a ponthatárok majd csak nyáron derülnek ki?....
2013. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja vágom még pedig júl 24.én,nem kértem pontos válaszokat csak kb értékeket:D

Azt meg nem értem,hogy tavaly 407 volt a fizetős,az állami 415,2011-ben meg 355körül,az állami meg 425:D Ezt mi befolyásolja?

2013. jún. 12. 15:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Na szerinted mégis mi?...
2013. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi ésszel hanyagold az orvosit ...
2013. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.Elég gáz ez a kioktató stílus tőled,csak tudnám,hogy mire fel :)

2.Nem tudom,de szerintem ez az oldal kérdések feltevésére szolgál és az azokra való válaszokra,ha te képtelen vagy nekem válaszolni,akkor inkább ne írj semmit

3.Valószínű,hogy egy 18éves végzős gimis mindent tud a felvételi rendszeréről és a pontok emelkedését,illetve csökkenését okozó tényezőkről

4.Gondolom modortalanságod alapforrása,hogy fizetős kar és az orvosi a legdrágább fizetős egyetem és az ebből fakadó irigység (de ezt csak feltételezem)

5.Megjegyzem ha államira nem vesznek fel,akkor az pár pont fog múlni:)

Ugyanis az írásbelikre is alig tudtam elmenni,kórházban voltam előtte,sokat hiányoztam,amik miatt osztályozóznom is kellett,ergó nem tudtam normálisan felkészülni.


Amúgy véleményem szerint attól függ fizetősön a ponthatár,hogy milyen a legrosszabb pontszám a fizetősre jelentkezők közül... bár gondolom van egy határ 350 körül :)

Illetve a felvehető létszámtól is :D


Egyébként ne haragudj,ha az ellened irányuló állitásaim tévesek,én ezt szűrtem le :D

2013. jún. 12. 20:43
 6/9 A kérdező kommentje:

Ennyi ésszel?:D Istenem minden középszintű érettségim 80-90 feletti :D

Az emeltek meg 67-75 :D csak duplázás így esélytelen :D

Az évvégi jegyeim lettek rosszabbak mint tavaly az osztályozó miatt,ezért félek :D

Plusz felsőfokon van,angol oktv döntőn voltam :D

Nem tudom,hány kémia versenyen voltam,amik közül többre bejutottam az országos döntőbe :)

Nem mellesleg a kémia tanárom állítása szerint nálam értelmesebb tanítványa még nem volt,40év alatt,megjegyzem minden tanítványa orvos,gyógyszerész,fogorvos lett :) vagy olyan helyekre járnak :D

Nagyon szánalmas ez a magyar irigység meg rosszindulat :D

Sajnálom,hogy olyan családba születtem,hogy megengedhetem magamnak a fizetőst :D Szerintem nem az én hibám...

2013. jún. 12. 20:49
 7/9 A kérdező kommentje:

Bírom amúgy mikor ismeretlen,senkiházi,irigy emberek elítélnek rohadt ismeretlenül...nézzél már magadba,hogy úgy te ki vagy meg mire vitted :D Meg hogy mennyire keserves és fájdalmas az életed a benned lévő rengeteg rosszindulat miatt :DDDD

Lehet,hogy hülyén tettem fel a kérdést,de ez a rosszindulat,ami ér :DD

2013. jún. 12. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak az első két választ írtam én. (Ez egyébként a százalékokból kiderül. Nekem 83 van, az utánam írónak 84).


2. Egy olyan embertől, aki orvosira készül, elvárható lenne, hogy bizonyos dolgoknak utána tudjon nézni. A google segítségével kb. 5 perc alatt találhattad volna meg a kérdéseidre a választ.


3. Nem vagyok irigy, tekintve, hogy 4. éve orvosira járok (államira). Bár azt tényleg nem bánnám, ha lenne 12 milkóm...



Egyébként ha már nem sikerült magadtól megtalálnod, akkor itt a válasz a kérdésedre:

A ponthatár azon múlik, hogy hányan és milyen pontszámmal jelentkeznek.

Van egy létszámkeret, amit előre meghatároznak.

Sorba állítják a jelentkezőket, és annál az embernél meghúzzák a határt, aki még éppen belefér a keretbe.

Az ő pontszáma lesz a ponthatár. Így értelemszerűen akinek nála több pontja van, az bekerült, akinek kevesebb, az meg nem.


Szóval előre nem lehet megjósolni, hogy mennyi lesz a ponthatár.

Ha most hirtelen minden újgazdag 450 pontos emberkének eszébe jut, hogy egy meglévő diploma után elvégezze az orvosit, és a sok 450 pontos gazdag emberkével megtelik a létszám, akkor bizony 450 lesz a határ.


De erre azért kis esélyt látok.

2013. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy közlöm, hogy en is orvosira járok, de kevés ilyen öntelt emberrel találkoztam, pedig hidd el, sok embernek lenne rá oka ;) Az meg, hogy te mennyi versenyen voltál nem érdekel senkit :) van olyan csoporttársam aki biosz oktv első 20-ban volt most mégis bukott 2 tárgyból, míg nekem 4-es fölötti átlagom lett, úgy hogy soha egy gyökér versenyre nem mentem. Ajánlom, hogy vegyél vissza az arcodból, mert 1. elég gyorsan ki fognak utálni 2. tanuld meg használni a googlet és nézz utána a dolgoknak, mert egyetemen nem fognak semmit a szádba rágni.
2013. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!