Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi a Lauder Javne iskolába...

Mennyi a Lauder Javne iskolában a tandíj?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyi időközönként (havonta, félévente, évente) kell fizetni és mennyit. Aki esetleg ebbe az iskolába jár, annak érdekelne a véleménye, hogy milyen a színvonal.


Előre is köszönöm a választ.


2009. okt. 10. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tandíj a tanuló korától függ. Egy ismerősöm 17 éves és egy évre 430.000Ft volt a tandíj, de mondom, kortól függ. Lehet havonta is törleszteni, de ki lehet perkálni egyszerre is az egész évre valót. A suli színvonaláról nem sokat tudok, de nem lehet rossz, ha ennyi pénzt elkérnek érte.
2010. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ:)
2010. febr. 28. 17:09
 3/11 anonim válasza:
70%
Természetesen nem ettől függ.
2012. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Választhatsz hogy évente félévente vagy hónaponta fizeted.

A színvonal ezerszer jobb minta sz általánosokban és egy kicsit más is (pl.tegezheted a tanárt).

A tandíj kb.500000

2012. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
A tandíj már volt, a színvonal... A tanítás színvonala megvan, csak nem tanulnak. Nem egy túl erős iskola, láblógatva is végig lehet csinálni, de szellemben jó. Kedvesek, segítőkészek a tanárok.
2012. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
azt szeretem a Lauderben (igen,ide járok),hogy ha akarsz tanulsz ha nem nem jó ez persze nem teljesen így van,de nagyjából így van. Segítőkészek a tanárok,ha kérdezel elmagyarázzák,és a gyerekek se köcsögök,persze miindenhol van pár kivétel. ajánlom a NYIT tagozatot.
2012. szept. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Annyi pénzért én is kedves és segítőkész lennék a tanárok helyében.
2012. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért nem minden szól ennyire a pénzről. Tényleg megéri idejárni,ha például közepes tanuló vagy de nem a legerősebb,persze ez nem baj. Nagyon jó a színvonal,az iskola hangulata,már csak az épületen is meglátszik,hát még a belsején. A társaság a legjobb..:) És igen is,amit Neked itt megtanítanak,azt te megtanulod jól,mert olyan formában tanítanak.
2013. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Minek fizessek 500 ezret egy olyan iskoláért, ahol a gyerekem lehet, hogy évekig jól szórakozik, de az életben semmit nem tud kezdeni a tudásával? Mondjuk akik oda íratják a gyermeküket, valószínűleg nem törődnek azzal, hogy milyen állása lesz, milyen megélhetése csemetéjüknek, úgyis örököl annyit, hogy a kamatból elél.


Amúgy meg miért fizetős egy olyan iskola, ami egy oldalt, ha jól tudom egyházi fenntartású, egy csomó támogatója van, meg (nem mernék rá megesküdni) az állam is pénzelgeti?

2013. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló miért van az , hogy azok az emberek, akik nem is igazán tudják "mert nem mernek megesküdni" hogy mi hogy működik. Szerintem akkor írj csak választ ,hogyha van tényleg olyan háttered az információról, hogy ne írj fars dolgot. A laudert nem támogatja az állam és csinálnak egy 3 turnusos zsidó tábort (amibe nem csak zsidók mehetnek, és nem csak lauderes mint pl én) ami 180 ezer ft lenne 12 napra, de mivel támogatják ezért van aki 40-50 ezerért el tud menni és elég nagy szabású, mert 27 országból jönnek ,illetve a dolgozóknak is egy turnusért 36 ezer ft-t fizetnek. Szerintem 18 év alatt 12 napért egy fiák nem igen kap 36 ezer ft-t 12 napra, de javítsatok ki nyugodtan. Bocsánat , hogy nem tudtam tárgyilagosan írni.
2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!