Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen iskola a...

Szerintetek milyen iskola a Győri Veres Péter Mezőgazdasági Szakközép- és Szakiskola, Kollégium. Ha oda mennék akkor Lovastúra-vezetőre mennék, mi a véleményetek és milyen felszerelést kell oda vinni? Milyen a kollégiuma?

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 10:50
 1/5 anonim válasza:
100%

szia!én oda jártam és én is lovastúra vezetőnek készültem,bár nem az lettem ,az osztályomból mindenki az állategészségügyes szakot végezte el!nem rossz suli,szerettem oda járni,nem kell semmilyen külön felszerelést vinned,lesz szakmai előkészítőd,de nem fogtok semmiféle állat közelébe menni,csak a tanteremben fogtok csücsülni,ha jól emlékszem a 11ben mentünk csak gyakorlatra! a suli lovain lovagolhatsz,persze fizetned kell érte és már jó előre szólnod kell,mert lehet nem marad hely a számodra ( bár szerintem az ottani lovak kicsit beképzeltek )

a koliról nem tudok sokat,csak hallomásból tudom,hogy gyakran nem volt fűtés,melegvíz és a kaja pocsék volt ( gyakran találtak az ételben kavicsokat és állatokat!!! )

de remélem ezt mostanra már orvosolták!!!


jó tanács : vigyél jó meleg takarót!!!! :)


Ui: a tanárok jó fejek,nem bunkók és nem kell tőlük beparázni,de a töri tanárral vigyázz

2009. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még azt szeretném megtudni hogy aki a Lótartó- és tenyésztõ szakra megy az pontosan mit tanul milyen gyakorlatok vannak és hogy oda kell e valami felszerelés ezalatt lovas felszerelést értek!?


És köszönöm az eddigi választ!:D

2009. okt. 10. 19:01
 3/5 anonim válasza:
az egy szakmunkás szakma,sajnos nem tudok róla sokat,de az iskolában van a gyakorlat és oda mindenki otthoni-lovas ruhában futkozott,szóval nem kell felvenned semmi márkásat :) de arról sajnos nincs infóm,hogy vinned kell e lovagló cuccot!de minden bizonnyal az első héten mindent el fognak mondani,nem kell félned !
2009. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én imádom ezt a sulit :D

gyakorlat 11.-töl van,a suliba asszem 11 ló van,angol telivérek,kettő anglo-arab és kettő bardigiano :D

megéri ide jönni

2010. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12 ló van,most elvileg lesz csikó is
2010. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!