Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő iskolákról? (lent) Az ott tanulókat kérdezném:D És írd meg légyszi azt is, h meik suliba, osztályba jársz.

Figyelt kérdés

Garay János Gimnázium, Szekszárd

I. Béla Gimnázium, Szekszárd

Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Bonyhád (PSEG)

BONI Arany János Egységes Iskolai Intézményegység

Energetikai Szakközépiskola és Kollégium, Paks (ESZI)


2009. okt. 10. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 gimi erős, jó iskola. Nem járok oda, de ismerem őket hallomásból. Bajára nem akarsz menni? MNÁMK (német 2nyelvű gimi) vagy III. Béla gimnázium (nagyon erős) esetleg Kalocsán a Szent István gimi vagy a Katolikus?
2009. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A PSEG nagyon jó suli!! :)
2009. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A két szekszárdi sulit ismerem, ha azok közül gondolkozol akkor a Garay-t válaszd, sokkal erősebb.
2009. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
jártam I.Bélába, régen lehet h jó volt de most már egy nagy kupac... szóval most már nem jó :) átmentem garayba össze sem lehet hasonlítani, ha tovább akarsz tanulni akkor garay! már ami a szekszárdi sulikat illeti. PSEG-ről azt hallottam h elég erős a többit nem ismerem
2009. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz, a Garay-t meg a Bélát hagyod a csudába, az ESZI-ről nem is beszélve, és jössz a PSEG-be. Imádom, nem fogod megbánni tesem. =)
2010. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval!!! Imádok a PSEG-be járni!! Szerintem a legjobb suli a környéken!!!:)
2010. ápr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PSEG-be jár vki az nem tud linkelni vmi fotóalbumot a diákokról?:D vagy diáknévsort..
2010. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!