Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegediek! Megmondaná valaki,...

Szegediek! Megmondaná valaki, a Tömörkény Gimi 0. évfolyamán a 19 nyelv mellett még milyen órák leszenk? Ès azok tartalmaznak új anyagot vagy a 8-os ismétlése?

Figyelt kérdés
A két tesi tényleg úszás?

2013. jún. 15. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, ami néhány éve volt, azóta nem tudom változtattak-e.

A két tesi tényleg úszás.

Nyelvek mellett tuti van informatika, irodalom, nyelvtan és matek. Ez utóbbi háromból azt hiszem, hogy különösebben új anyag nincs, vagy csak pár dolog esetleg. Bár én úgy emlékszem, hogy az sem konkrét irodalom és nyelvtan volt, hanem elég átfogóan ismételgettek, fogalmazásokat írtak, bénábbnál bénább semmit nem érő feladatokat kellett csinálniuk.

2013. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Idáig az úszás tünik a legjobbnak.

Gondolom, ének is van meg rajz is meg ofö. Az már 29 óra hetente a nyelvvel együtt.

Ès vannak fiúk is a kéttannyelvü osztályokban, vagy csupa lány?

2013. jún. 16. 09:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ofő is van persze, ének, rajzot nem tudom.

Elvileg úgy van, hogy 0.-ban úszás van és még az utolsó két évben van szintén úszás, a többi pedig rendes tesi (bár lehet, hogy ez változott)

Fiúk is vannak, de általában max 3-4 :)

2013. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rajz nincs, tesi 2 úszás 3 rendes, magyar 3, irodalom nincs, nyelv már csak 18 óra, angol 2, infó 1, matek 2, ofő 1,
2013. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!