Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Debreceni Egyetem...

Milyen a Debreceni Egyetem TTK-s gólyatábor?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy nagyon szívatós szokott-e lenni, vagy annyira nem erőltetett, inkább baromkodás és nem mások megbántása a lényeg!?

2013. jún. 16. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

NAGYON-NAGYON JÓ!!

Kicsit erőltetett egyébként, legalábbis bizonyos feladatok, de nem kötelező csinálni őket. Azt meg nem is értem, hogy milyen "megbántásról" beszélsz. Természetesen ide már értelmesebb emberek járnak, nem inzultálnak senkit csak azért mert kövér, ronda, akármi..De tényleg nem tudom mire gondolsz!

2013. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom máshogy megfogalmazni :D de örülök ennek a válasznak :) remélem felvesznek idén és mehetek is :D
2013. jún. 17. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első hozzászólóval. :)

Tudnak kreatívak lenni, ha nagyon akarnak. ;)

Nem kötelező csinálni...inkább mindig azon megy a röhögés, hogy ki vállalja be a néha abszurd feladatot. Jó buli. :D

2013. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
örülök neki :)
2013. júl. 2. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!