Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem sikerül idén bejutnom a...

Nem sikerül idén bejutnom a hőn áhított egyetemre! Kérdés: szerintetek jövőre tényleg eltörlik az államilag finanszírozott helyeket?

Figyelt kérdés
Tudom bután hangzik, én is hülyeségnek tartom. De még egyszer neki akarok futni az érettséginek! De ha ez tényleg igaz, akkor felesleges, mert nincs arra 3 millió forintunk, hogy kifizessünk 1 tanévet. Sok helyen lehet erről hallani, bár én még mindig nem hiszem el, de édesanyám erősködik, hogy márpedig jövőre nem lesz esélyem. Szerintetek?

2013. jún. 17. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tehetik meg, hogy eltörlik. Abban az egyetemnek se lenne semmi haszna, mivel ők a fejkvóta alapján kapják a pénzt az államtól...
2013. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy törlik, ugyan már...
2013. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jövőre választás semmi változás nem lesz benne erre én fogadni merek.
2013. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Én is így gondolkoztam, de nagyon bízom benne, hogy megmaradnak, mert ennyi pénzünk tényleg nincs és szeretnék nagyon bejutni! :) Köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. jún. 17. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy a választások előtt pár hónappal ilyen lépésre szánnák el magukat. Ez egyenlő lenne számukra a bukással.
2013. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogják eltörölni. Főleg nem az olyan szakokon ahol rohadt drága (orvosi ~1millió/szemeszter-eszméletlen..)
2013. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!