Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kőbányai Szent László...

A Kőbányai Szent László Gimnáziumban melyik könyvkiadótól vannak a biológia, kémia könyvek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még iskolában belül is változhat, a tanárok maguk dönthetik el, hogy melyik könyvből tanítanak.


Amúgy nagy valószínűséggel a Mozaik vagy a Nemzeti tankönyvkiadó könyveiből.

2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 19. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez részben függ a tanártól, és részben attól, hogy milyen tagozatra jársz. Ha E osztályba jársz, azaz biosz-kémiás vagy, nagy valószínűséggel a Műszaki Kiadó könyveiből fogsz tanulni. Konkrétan ezekre gondolok:


[link]

[link]


Nekünk legalábbis ezek voltak, és őszintén sosem láttam E-seket más könyvből tanulni. Jó, persze olyan volt, hogy a kémia tanár egy-egy órára Mozaikos könyvvel jött be, mert volt benne egy bekezdés, ami neki abból jobban tetszett, de nem ez a jellemző. Viszont az is igaz, hogy más tagozatosok meg sosem Műszakis könyvből tanulnak, mert nekik tök fölösleges. De ki tudja, mi lesz ezek után. Én most végeztem, és az utolsó évben már beszéltek a tanárok valami állam által előírt, egységes tankönyvekről, de nem tudom, hogy azokat mikortól fogják bevezetni. Mindenesetre nálunk még úgy volt, ahogy leírtam.

2013. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!