Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mondanátok valamit a kecskemét...

Mondanátok valamit a kecskeméti Katona József Gimnáziumről, a kecskeméti Bolyaival összevetve?

Figyelt kérdés
Most leszek 8.-os és e között a két gimi között vacillálok. Légyszi mondjatok valamit róluk, milyenek a tanárok, aki oda járt milyenek az osztályközösségek, meg a tagozatok. :-)

2013. jún. 24. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy protekciós vagy gazdag, akkor felejtsd el szépen. Hiába vagy kitünő, a volt évfolyamtársam bejelentette, hogy ő tudja, hogy fel fogják venni oda, merthogy a különtanára ismeri az ottani tanárokat.
2013. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, az a helyzet, hogy a nővérem a bolyaiba járt, pedig vidéki és nem volt protekciója, a szüleim pedig tanárok, úgyhogy, mi sem vagyunk gazdagok.
2013. jún. 24. 19:07
 3/10 anonim válasza:
nem kell elfelejtened egyáltalán.;)engem most vettek fel a Katonába most megyek 9.-be és hát mint ne mondjak? se protekcióm sem pedig olyan "úri" gazdagok sem vagyunk. Ha jól tanulsz simán van esélyed!!! Sok sikert.;)
2013. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) te mit tudsz róla? Nehéz volt a szóbeli? :)
2013. jún. 27. 21:09
 5/10 anonim válasza:
Előző vagyok, nekem nagyon tetszik eddig a suli volt beiratkozás stb.:) a szóbeli pedig ha felkészülsz rendesen akkor nem olyan nehéz egy próbát mindenképpen megér! :)
2013. júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)) én majd emelt németre szeretnék jelentkezni :)
2013. júl. 8. 07:42
 7/10 anonim válasza:
Sok sikert hozzá.:)
2013. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia.Én most leszek 9.-es a Katonában.Én is emelt németre jelentkeztem.Hát igen nagyon is számít a pénz mert eléggé drága iskola,de szerencsére az én szüleim megtehetik,hogy támogassanak.De azért próbálkozz,mert nem lehetetlen a bekerülés.Nagyon jó suli.Remélem segítettem :)
2013. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. :-)
2013. júl. 23. 12:23
 10/10 anonim válasza:
Mi lett? Hova vettek fel? És végül melyiket raktad 1. helyre?:)
2014. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!