Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a győri Révai és a...

Milyen a győri Révai és a Kazinczy gimi?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
én Kzinczyban végeztem tavaly. én szerettem, de ez tanárfüggő. vannak hülye szokásai, de ha az ember jó társaságba és jó tanárok hoz kerül szórakozás az egész.most amúgy orvosira járok, szóval a tanítás is jó. a révait nem tudom, max azt, h beképzeltek, de hát ők rólunk ugyanezt mondják.
2009. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
a kazinczy-ban többet kell tanulni, és minden év végén vannak vizsgák...a révaiba nehezebb bejutni, ebből adódóan oda valamivel okosabbak járnak..a révaiba is kell tanulni, de nem olyan szigorúak mint a kazinczyban. szóval én a helyedben a révaiba jelentkeznék. a tanárok is jófejek..
2009. okt. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi:)

egyébként nekem a Révai jobban tetszik, mert van humán osztálya, és én inkább abból vagyok jobb...

egyébként Pestről költöznék Győrbe

2009. okt. 13. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
első volnék. csak a kisgimisek vizsgáznak minden év végén, 9től senkinek sem kell. hát nem tudom honnan jött, hogy ott többet kell tanulni, nekem nem az a tapasztalatom, h a kazinczyban agyon hajtanak...egyébként nem járnak okosabbak, sokan meg sem jelölik a révait, mint pl én sem.
2009. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve végeztem a Révaiban, nem tudom mit írjak róla, a 11. és 12. osztály eddig életem két legszebb éve volt. Ha érdekel valami konkrétan, vagy bármiben segíthetek, nyugodtan írj privátba, szívesen válaszolok!
2009. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szia. Én a Révaiban végeztem 6 éve. Tanulni, azt nagyon kellett, de szerettem. Érdekes ez a "rivalizálás" a Kazinczyval.. Nekünk sose mondtak a tanárok egy rossz szót sem róla. Ezt az egész baromságot a diákok kis csoportja generálja sztem. Mindkettő nagyon szuper hely. Hajtós, tanulós csapat meg mindenhol van, ugyanúgy, mint link- féle. A félévekről, évvégékről, felvételiről meg folyton egy versenyistálló jut eszembe, érdemes átgondolni, h bírod- e!
2009. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is a révaisok táborát erősítem. :) Abban egyetértek az utolsó válaszolóval, hogy a Kazinzy-Révai ellenségeskedés nagyon erőltetett. Én is csak ajánlani tudom mindkét sulit. Rosszul nem dönthetsz. :)
2009. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A Kazinczy-ban végeztem 1993-ban, nagyon erős suli, 2 diplomát szereztem utána. Testvérem a Révaiban végzett, szintén 2 diplomát szerzett utána. Mindkettő jó!
2009. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én Kazinczy-ban most vagyok 10.-es, és igazából nekem semmi bajom nincs a révaisokkal, 2 legjobb barátnőm is révais. szerintem nincs meg határozottabban, hogy hol kell többet tanulni, ez tanár-, és tanulófüggő. és hát mivel kazinczys vagyok, nyilván azt ajánlom inkább :)
2012. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!