Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges szakközépiskolából...

V.Raul kérdése:

Lehetséges szakközépiskolából gimnáziumba átiratkozni?

Figyelt kérdés
9.edikes leszek de az a szakközép nem tetszik ahová szeptembertől járni fogok..ez az iskola csak egy menekülő útvonal volt,mivel jó esélyeim voltak egy nívós gimnáziumba bekerülni.végül a 13-as osztály tizennegyedikje lettem..a szakközépben beiratkozáskor megláttam az iskolát belülről(repedezett fal,elavult eszközök,körülbelül a hetvenes években nyúlhattak utoljára hozzá..),és az osztálytársaimat akiknek 40 százaléka szegény,20 buta,10 szellemileg alulmaradott és 30 roma..mindenre képes lennék,csak hogy szabaduljak..tudtok,adni tippeket hogyan tudnék legelőbb a gimnáziumba átiratkozni.ez egy nagyon színvonalas gimnázium,történelme közel 150 évre tekint vissza..itt tanulnak a gazdagok gyerekei,és az okosak..milyen jegyek kellenének??előre is köszönöm a választotkat.:)

2013. jún. 24. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 4es 5ös de minimum egy nagyon stabil 4es.És igen különbözetivel át lehet íratkozni vagy ha anyudék dumálnak az igazgatóval.Nem éri meg 4éven keresztül olyan helyre járni ahol szarul érzed magad.
2013. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem gimnáziumból egy erősebb gimibe alig akartak átvenni pedig csak 2 négyesem volt a többi ötös... aztán csak megíratták velem a különbözetit és az alapján átvettek
2013. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségeteket,és várom a többi véleményt.:)
2013. jún. 25. 14:23
 4/4 anonim válasza:
Sikerült átmenned, vagy történt azóta valami ?
2013. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!