Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » COMPUTER SCHOOL DEBRECEN!...

COMPUTER SCHOOL DEBRECEN! Jelentkezik ide valaki idén nyáron?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 12:05
 1/6 shaqq válasza:
Szia, igen! :)
2013. jún. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dikk_o.O válasza:

Igen! :D

Te milyen szakot céloztál meg?

2013. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

És mit hallottatok erről a suliról? Nem tudjátok esetleg, hogy rendesen leadják a képzéshez szükséges anyagot? Nem szeretnék egy gyorstalpaló, felületes képzésen részt venni.:S

Egyébként engem az ügyviteli titkár szak érdekelne, tetszik ez a fajta irány, de sajnos erről sem hallottam túl sok jót. (Elhelyezkedési lehetőségek stb.)

És Ti?:)

2013. jún. 28. 12:13
 4/6 shaqq válasza:

Én csak annyit hallottam a suliról amennyit itt gyakori kérdésen olvasok meg amit youtube-on látok videók. Azért nem hiszem, hogy gyorstalpaló szint lenne..minden a tanulóktól függ. Sok véleményt olvastam és azt szűrtem le, hogy MINDEN azon múlik, hogy ki mennyire veszi KOMOLYAN. Ennyi szerintem ha komolyan veszed akkor nem tűnik "lazának". A hozzáállás nagyon fontos szerintem.

Én Gazdasági Informatika és-Mozgókép- és animációkészítő szakon gondolkozom az elsőt régóta tervezem de egyre inkább arra ösztönöznek a közeli ismerőseim, hogy vágjak bele a Mozgókép- és animációkészítőbe. Remélem valamit tudtam segíteni. :) Még lehet össze is futunk majd :)

2013. jún. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dikk_o.O válasza:

Szerintem is hozzáállás kérdése az egész... Sok információt én se találtam a suliról a neten...de majd kedden bepróbálkozok személyesen...Hátha lesz valami kis plusz info amit eddig nem hallottam vagy olvastam.

Jah! én is a mozgókép- és animációszerkesztőre megyek :D

Biztos nem tudnak majd sok újat mutatni nekem mivel régóta foglalkozok ilyesmivel itthon....De sose lehet tudni :P

2013. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen, én és a barátnőm vám-jövedéki és termékdíj ügyintéző szakra!! Oda jelentkezett valaki?
2013. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!