Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NAGYON FONTOS! Vajon felvesznek?

NAGYON FONTOS! Vajon felvesznek?

Figyelt kérdés
Nos,én szeptembertől kezdem a nyolcadikat és első gimnáziumnak a Kölcsey Ferenc Gimit,másodiknak a Madách Imrét harmadiknak pedig a Szinyei Merse Pál-t néztem (mind Pesten,persze).Most év végén 4,6 lett az átlagom 6 négyessel,és ha ezt a hat négyest kijavítom 3-ra a nyolcadik félévre akkor van esély,hogy bekerüljek a Kölcseybe magyar-francia kéttannyelvűre?Plusz ha mellé írok egy 70-75-80 pontos felvételit.Segítsetek kérlek.

2013. jún. 29. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ne izgulj, csak készülj, javítsd ki a jegyeidet és írj még be pár iskolát vészhelyzet esetére. Eleinte én is csak hármat írtam be, aztán még mellé ötöt. Az első kettő be se hívtak, viszont felvettek egy nagyon erős helyre. Írj még be párat, készülj, tanulj, írd meg jól a felvételit és lesz, ami lesz. ;) Egyébként van esélyed. Bőven. Csak a jegyeidet javítsd ki...
2013. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most ballagtam 8.ból,,és felvettek a Kölcseybe 60 pontos központival és 4,8-as átlaggal,úgyhogy tuti felvesznek :)
2013. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyikbe nagyon nagy esélyed van. A Szinyeibe a legnagyobb.

72 pont lett a felvételim és 4-4,3 között az átlagom hetediktől nyolcadik félévig. Kölcsey francia szakon 210. körül voltam az ideiglenes listán 149 ponttal és még felvettek volna. Végül a Szinyeit választottam :)

2013. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A jegyeimet mindenféleképpen ki fogom javítani.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:))
2013. júl. 1. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!