Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket kéne feltétlenül átnézne...

Miket kéne feltétlenül átnéznem magyarból és matekból a központi felvételi előtt ( a gimibe)?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit korai de csak a nyáron tudok készülni a felvételire és most is nagyon kevés időm van ,mert ha itthon leszek a nyárból 2 hetet sokat mondok. Mik azok amiket feltétlen át kellene néznem ( azt ne írjátok hogy nézd át az eddig tanultakat csak inkább a legfontosabbakat .. ) Mondjuk magyarból szófajokat matekból a hatványozás vagy tudom is én de ilyen jellegű válaszokra számítok. Aki tud az írjon már tanácsot is a felvételivel kapcsolatban. Előre is köszönök minden normális a kérdésre válaszoló és nem rosszindulatú választ!

2013. jún. 30. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! a neten valahol megtalálod az előző évek felvételi feladatsorait, én azt javaslom, hogy ha ezeket még nem töltötted ki, akkor nézegesd! így megtudod, milyen típusúak a feladatok, és hamar rájössz arra, melyik anyagrészekkel vagy gondban, tudod majd, mit kell átnézned, mi nem megy. jó készülést és sikeres felvételit! :)
2013. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz még vmi:


Ne csak nézegesd, hanem nyomtasd k a feladatlapokat és rendszeresen, tervszerűen időre (45 perc) oldd meg, majd pontozd le a megoldókulcs szerint.

A fiammal ezt csináltattuk (szegénnyel...), és így hozzászokott az ilyen feladatsor megoldási taktikájához, a súlyokhoz, a karakteréhez.

Ez olyan sikeres lett, hogy végül 91%-ot ért el a két tárgyból átlagban, aztán első helyen vették fel az ELTE Radnótiba. Biztos vagyok benne, hogy az említett gyakorlás volt a siker kulcsa.

2013. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2013. jún. 30. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Matek 8. második féléves anyagot nézd át ha jót akarsz magadnak, mert az szokott a buktató lenni,(vektorok pl.)
2013. júl. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi!
2013. júl. 1. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!