Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolciak! A Herman Ottó...

Miskolciak! A Herman Ottó Gimnáziumban, a Földes Ferenc Gimnáziumban vagy az Avasi Gimnáziumban jobb a Biosz? Átlagban melyik jobb suli kinézetileg és tanulásilag?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rálátásom alapján a Földes a legjobb gimnázium Miskolcon, tanári gárda és diákközösség tekintetében, ill. nagyon is az élvonalban jár. Oks, a Herman is, de már nem egy ott tanulótól hallottam, hogy elégedetlenek, nem azt nyújtja a gimi, amiért odamentek.

Kérdésedre válaszolva viszont azt nem tudom, hogy bioszból melyik iskola nyújt többet, jobbat.

2013. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Én Hermanos vagyok, nem hallottam volna arról, hogy bármi gond lenne itt, de ez csak az én véleményem...

A tanári karra sem lehet egy rossz szó sem, nem értem ki mond ilyeneket. Én egy Hermanostól sem hallottam hogy nem szeretné az iskolát

2013. júl. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

A Hermanban idén nyílt meg a biológiai labor, rendkívüli felszereltséggel...

2013. júl. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Földes a legjobb a természettudományos tantárgyakban, így a biológiában is. Kitaibel versenyt is földesista nyerte meg tavaly... Emellett OKTV-k stb. Több tanár is tankönyvíró a Földeses tanárgárdában, egyik pl. az ofőm is...

Avasiban gyenge a biosz tagozat, a Hermanban viszont erős, de én a Földest ajánlom ;) Mivel a Hermanban a nyelveket nyomják nagyon, és ők nem csináltam AJTP tagozatot, csa ezért vannak ott az országos lista élén..

A Földesben a tanulás mellett nagyon jó a diákközösség is meg a programok is ;)

2013. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy nyilván aki Földeses az a Hermant szarozza és a Földest isteníti és ugyan ez van a Hermannál,nagyon nagy már a rivalizálás.

Én Hermanos vagyok már 2. éve és csak jókat tudok mondani az iskoláról.Sok helyen olvastam,hogy vannak drogosok..NINCSENEK DROGOSOK és ezzel le is zártam ezt a hülye pletykát.A közösség nagyon jó és legalább olyan összetartó mint a Földesé,sőt..Az idén már terveznek Herman diákbált illetve tehetségi vetélkedőt és nagy rá az érdeklődők száma,úgyhogy az is lesz.Emellett legalább ugyan annyi kitűnő versenyeredményünk van.Azt aláírom,hogy matekban a Földes erősebb,de az összes többi tantárgyat viszi a Herman (biológia,kémia,fizika,nyelvek).Na és a sporteredmények is a Hermannak a legjobbak.

A bekerülés is nehezebb a Hermanba (70 pont alatt nagyon ritka akit felvesznek).

Tehát szerintem a HOG sokkal jobb mint a Földes;)

2013. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Az hülyeség , hogy a Hermanba jobb lenne a biosz vagy a kémia mivel az ország 2. legjobb tanára tanítja az emelt kémiásoknak a kémiát ( a legjobb Budapesti ELTE Gyakorló Gimnáziumában van) és rengeteg tankönyvet írt valamint a Kémia emelt színtű érettségit neki köszönhetjük. Biológiából ugyan ez ugyhogy nem értek egyet hogy a Herman jobb lenne [minden reál tantárgyba a Földes jobb] Ha fáj , hanem ez VAN Hermanosok
2014. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Csak annyit fűznék még hozzá, hogy írta, hogy 70 pont alatt nagyon ritkán vesznek fel a Hermanba, nekem nem egy ismerősöm van aki 60-70 pont között írt és felvették.
2014. jan. 28. 19:09
 8/10 anonim válasza:
82%
A Földes az ami a Hermann csak szeretne lenni. A legösszetartóbb iskola vagyunk országszerte és ezt mutatja az összefogás amit a diákság csinált a névváltoztatás ellen, vagy akár a mi Pali bácsink mellett.
2014. febr. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Előbbnek üzenem, hogy nem kéne okoskodni úgy, hogy nem tudja leírni helyesen a másik gimnázium nevét...
2014. márc. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Én nem régiben váltottam iskolát, és én is lefutottam ezeket a köröket, hogy vajon melyik a jobb a Herman vagy a Földes. Én most matekon vagyok a Hermanban és csak jókat tudok róla mondani. Ami a Földesben van azt csak hírből tudom, de mostanában kevés jót hallottam.
2014. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!