Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e esélyem felsőoktatási...

Van-e esélyem felsőoktatási szakképzősként bekerülni kollégiumba? (BGF-Külker) Fontos!

Figyelt kérdés

A nyílt napon is kérdeztem, meg a neten is utánaolvastam a dolognak, de nem lettem tőle sokkal okosabb.


Kecskemétről járnék be és meglehetősen problémás lenne oda napi szinten ingázni. Ha felvettek, érdemes pályázatot benyújtanom, vagy tegyek le róla? Nem vagyunk valami gazdagok, bár annyira szegények sem, mindenesetre az albérlet már nem férne bele a családi kasszába.


Azért írtam ki, hogy fontos, mivel most még ugyebár van lehetőség sorrendmódosításra és amennyiben felejtős a dolog, úgy inkább a szegedi képzést tenném előre, mert az oda való utazgatást még bevállalnám.



2013. júl. 1. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mi lett?
2014. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül felvettek az első helyre, másik oktatási intézménybe, szóval már nem érdekes.
2014. márc. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!