Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van még esélyem, hogy felvegye...

Van még esélyem, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
6 osztályos gimnáziumba járok. Most végeztem a 8. osztályt, tehát elméletileg szeptembertől lennék elsős. Nem jelentkeztem sehova, nem írtam felvételit stb, mivel már itt gimiben vagyok, de most döntöttem el, hogy szeretnék elmenni valamilyen biológia szakos iskolába. Betudnék még valahogyan jutni valahova? (szeged)

2013. júl. 3. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A kiszemelt iskolában kérdezd meg.

Sztem mivelmár lezárultak az idei felvételik, nem nagyon tudsz olyan helyre menni, mert már betöltötték a helyeket. De azért érdeklődj utána

2013. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó tanulmányi eredménnyel félév után szerintem át lehet menni a másik suliba.
2013. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, félévkor több osztálytársam is át akar menni másik iskolába. én azonban még most szeretnék, mivel ha félévkor megyek, kimaradok az ismerkedésből és új könyveket kell venni, sokat kell pótolni stb. de, ha félévkor átvesznek, most is át kellene, nem? végülis ez már szinte mindegy.
2013. júl. 4. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vesznek át most, mert a felvételi számít, az neked nincs, úgyhogy csak a gimnáziumi tanulmányi eredményed alapján tudnak megítélni.
2013. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!