Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eszterházy Károly főiskolán...

Az Eszterházy Károly főiskolán vagyok Msc-s költségtérítéses hallgató? Van-e mód rá (meg szokták-e engedni), hogy a költségtérítést félévente 3 részletben fizesse be valaki?

Figyelt kérdés
Aki ott tanul és adott be ilyen nyomtatványt, az erről mit tud. Nekem ez két féléves képzés, az elsőt sikeresen teljesítettem. Most viszonyt nincs elég pénzem (300 ezer ft lenne), hogy egy összegben abszolváljam a tandíjat. Szerintetek ha küldök be formanyomtatványt, hogy szeretném kérvényezni a 3 részletben való teljesítést, akkor azt meg fogják engedni nekem? Mert ha nem, akkor ott kell hagynom az iskolát. Illetve van-e valamilyen mód rá, hogy valamilyen mértékben csökkentsék a 2. félév tandíját, ha ne tudnám azt finanszírozni? Tehát pl 300 ezerről levigyék nekem esetleg 240 ezer ft-ra. Sajnos ehhez már nem találtam formanyomtatványt. Várom válaszaitokat, amit előre is köszönök.
2013. júl. 4. 14:10
 1/1 tanárnő válasza:
Érdeklődj a Tanulmányi Osztályon, biztos van valamilyen megoldás. Nekik az az érdekük, hogy -ha részletekben is, de - bejöjjön a pénz, nem az, hogy elhajtsanak, mert nem tudsz egyszerre fizetni.
2013. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!