Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-GYTK vagy SE-GYTK?

SZTE-GYTK vagy SE-GYTK?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy hova jelentkezzek. Mindkettő messze van tőlem, tehát mindenképp koleszba kell majd mennem, így a távolság alapján nem tudok dönteni.


Egyetem után mindenképp külföldön szeretnék elhelyezkedni, így fontos, hogy az egyetem diplomája ott is értékes legyen.


Ti melyik gyógyszerésztudományi kart ajánlanátok?



2013. júl. 7. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok ember van, aki mindkettőt végigjárta. Tehát objektív véleményt úgy sem fog mondani senki.

Viszont annyit elárulok, hogy az SZTE diplomáját is elfogadják egész Európában, sőt, a toledoi (USA) egyetemmel is van kapcsolata.

Szerintem inkább az alapján válassz, hogy melyik város a szimpatikusabb. Vagy hogy melyikkel jönnél ki olcsóbban pl.

Ugyanis mindkét diplomával lehet érvényesülni itthon is, külföldön is.

2013. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!