Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztályozó szeptemberben?...

Osztályozó szeptemberben? Hogyan készüljek, mik lehetnek a követelmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most fejeztem be a 10. osztályt a fazékban. Van néhány tantárgy, amelyt borzasztó unalmasan tanítanak (magyar, ének, rajz, infó, biosz) és ennek következtében baromira unatkozom az órákon, kész időpocsékolás. Ezért arra gondoltam, hogy nyáron felkészülök, és szeptemberben lerakom az osztályozót.


A kérdésem az lenne, hogy vajon mik lehetnek a követelmények? Hol tudok utánajárni? Néztem már a nemzeti alaptantervet, de az elég általánosan fogalmaz, és túl sok dolgot nem akarok feleslegesen benyesni. (Tudom, hogy a tanároknál kellett volna érdeklődnöm, de nyáron jutott eszembe)


Ui.: Nem kell aggódni, fejlesztem a művész készségeimet is, 4 éve hegedülök, kórusba is járok, rajzolni a nővérem tanít.


Előre is köszönöm segítségeteket!



2013. júl. 7. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérd el valakitől a jövő évi könyveket pl. magyarból, bioszból és tanuld meg. Ennél többet úgyse kérnek.

Éneknél, rajznál, infónál passz.

Egyébként biztos, hogy ének, rajz, infó lesz nálatok jövőre? Nekünk egyik se volt 11. osztályban.

2013. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magyarból nem raknék osztályozót. Két év magyar nélkül érettségi előtt nem biztos hogy jó ötlet.
2013. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az más kérdés, hogy nem is valószínűleg sikerülne az osztályzó.
2013. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Magyarból órán se csinálunk többet, mint amit itthon csinálnék. (év közben is)

Azért gondoltam azt, hogy szeptemberben megpróbálom, mert ha elrontom, legfeljebb bejárok, és év végén újrarakom.

2013. júl. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!