Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most akkor mikor szívatják a...

Most akkor mikor szívatják a gólyákat?

Figyelt kérdés
Azt mondták nekem, hogy ahova megyek suliba, ott az első héten szívatnak minket. De hallottam olyat is hogy a gólyatáborban szoktak.. :)

2013. júl. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy a sulid szervez - e gólyatábort vagy nem. A miénkben (amikor én kezdtem) csak gólyaavatás volt, tavaly volt először gólyatábor.
2013. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lesz gólyatábor, de nekem azt mondták hogy itt első héten szívatnak majd. De tényleg van olyan ahol gólyatáborban szívatnak? Mert azt írták páran hogy félnek elmenni, nehogy annyira durva dolgokat csináljanak..
2013. júl. 11. 14:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Középiskolában egyáltalán nem szoktak durvákat csinálni... Egyetemen inkább, de azért oda is emberek járnak, nem állatok. Nekünk pl. ilyenek voltak, hogy lufit kellett borotválni, meg más hasonló ökörségek. :D
2013. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ez középiskola lesz még, de ott gólyatábor szóba se jöhet tanárok nélkül, 14évesekről van szó...

Durva dolgok meg nem is jöhetnek szóba ezért.

2013. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Középsuliba egyáltalán nincsenek durva feladatok. Az egyetemin már igen, de azt is még bőven lehet élvezni.
2013. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem dec. 13-án volt a gólyaavató. Szerintem minden középsuliba máskor van.
2013. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!