Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek 7. -be. Azt...

Most megyek 7. -be. Azt szeretném pontosan tudni hogy fizikára, kémiára, földrajzra milyen füzetek kellenek? Ja és hogy nehezek voltak? (a föcit azért nem kérdeztem mert már nekünk idén volt és hát 4-es lettem belőle. :*)

Figyelt kérdés
Mert valaki azt mondja hogy mindegyikre sima . Vagy 2-re kockás ,másikra csíkos. Hogy van ez? :D veletek hogy volt?
2013. júl. 16. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
fizikára mindenképpen négyzetrácsos, hiszen tele lesz feladattal, megoldással kémián szintén azt preferáltam. földrajzra meg mindegy, válassz :D ott sokat kel rajzolni, de vannak ott is számolások, viszont 7. osztályban még nincs ilyen.
2013. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem fizikán kockás volt, kémián és föcin sima. De gondolom tanárfüggő ki mit kér, úgyhogy nem nagyon érdemes előre bevásolnod, majd első héten elmondják, bőven elég akkor megvenni szerintem..:) Vagy max veszel 2 simát, meg 2 kockásat.

Az meg hogy milyen nehéz, azt nem tudjuk neked megmondani, sokban függ, hogy milyen beállítottságú vagy, mennyire érdekelnek ezek a dolgok. De talán ha függetlenül kéne valamit mondani akkor nehézség szerint én ezt mondanám: föci<fizika<kémia tehát szerintem a kémia a legnehezebb ezek közül. Bár 7.-ben talán nem lesz olyan vészes ez sem. De nem kell félni tőlük, meg lehet tanulni mindet..:)

2013. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Csíkos" füzet nincs.

Csak vonalas.

Fizikára, kémiára kockás füzet jó.

Földrajzra jó a sima (vonal nélküli)

2013. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző, ha kötekedhetnéked van, "kockás" füzet nincs. csak négyzetrácsos.
2013. júl. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyikbol sima volt. Focibol meg semmilyen. Nekem a kemia volt a legnehezebb mind kozul.
2013. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

fizikára egyértelműen kockás, nagyon sokat számolunk.

kémiára akármilyen lehet végül is, mi inkább sok elméletet írunk így vonalast használok.

földrajzra vonalas kell :)

de a tanár úgyis elmondja, ha másmilyen kell :)

2013. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:) sokat segítettetek. Most voltunk a Tescoba megvenni az ilyen sulis cuccokat. De már nem volt vonalas füzet úgyhoy azt még be kell szereznem.:'D
2013. júl. 16. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy késő, de én világéletemben vonalas füzetet használtam földrajzra, mert rengeteget írtunk. Kilencedikben keztem el vonalasat használni kémiára is, mert hiába számítás, több az elmélet. Fizikából pedig simát használtam, mert rengeteget rajzoltunk. De tanár függő, szóval veszel 1-et 1-et és majd meglátod. :)
2013. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 18. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!