Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tagozatok vannak a 3....

Milyen tagozatok vannak a 3. kerületi Árpád és Óbudai Gimnáziumban, ha 9. -be szeretnék menni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2013. júl. 16. 17:35
 1/4 anonim válasza:
én úgy tudom, az Árpádban 9.-től csak egy osztály van, a d osztály. Lehet, hogy hülyeséget beszélek, de az tuti, hogy a hatosztályosok foglalják el az a,b,c osztályokat.
2013. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Árpád:

9.-ben az Árpád 1 osztályt indít(d). Aminek a fele németes a másik fele pedig angolos.


Óbudai (erről több infóm van):

3 osztály indul. Az egyik egy nyelvi osztály, ami azt jelenti, hogy 3 tanulmányi területet hirdetnek meg: angol, német, francia. Mindenhova 12 főt vesznek föl, így jön össze a 36 fős osztály. Az angol haladóról, a német és a francia kezdőről indul. A másik osztály matek angolos, 32 vagy 34 fős osztály létszámmal. Végül az utolsó osztály fele - fele arányban oszlik meg: matek - fizika - angol és matek - töri - angol. És ugyanúgy 32 vagy 34 fős osztály létszámmal.


Remélem tudtam segíteni!! ;)

2014. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az utolsó válaszát!

És tudsz esetleg valami infót az Óbudairól ( közösség, tanárok, oktatás)?

Köszi :)

2014. jan. 2. 13:16
 4/4 anonim válasza:

Szívesen!! :))

Az Óbudairól nekem csak jó véleményem van. Elég sok ismerősöm jár oda, ők szeretik és csak dicsérik. A tanárok jók, tényleg jól tanítanak. A közösségről is csak jót hallottam, mikor ott jártam azt tapasztaltam, hogy szeretnek oda járni a diákok, ez alatt azt értem, hogy nem magukba burkolózva járkáltak ide-oda, hanem nevetgéltek beszélgettek stb. :)) Igaz, nem a legmodernebb épület, de szerintem nem ez a fontos és a termek is tök szépen fel voltak díszítve. :))

Én is szívesen járnék oda, csak az volt/van a bökkenő, hogy a német csak kezdőről indul, én pedig már eléggé haladó szinten vagyok. ;)

Ha bármilyen kérdésed lenne még, nyugodtan kérdezz!! (remélem nem késő még) :))

2014. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!