Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok az alábbi budapesti...

Mit tudtok az alábbi budapesti iskolákról? Berzsenyi Dániel Gimnázium, Veres Péter Gimnázium, Ady Endre Gimnázium.

Figyelt kérdés

Tanárok, közösség, képzés és, hogy milyen tagozatokat indítanak.

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 17. 10:57
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

A Berzsenyi egy nagyon jó középiskola (a rangsorban azt hiszem a 12.), a közösségi élete nagyon jó, a diákok kedvesek, színvonalas a tanítás. Van biosz-kémia, fizika, humán, olasz-angol, francia-angol, német-angol és matek tagozat.

Az Ady egy középszintű gimi. Angol, biológia, általános és humán tagozatok vannak.

A Veres Pétert nem ismerem.

2013. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi csak az Adyról tudok egy pár dolgot. Biológia osztály van. Nyelvi osztály ami nagyon jó!!! Én nagyon jó suli.Nagyon szép épület. Tanárok kedvesek. Sok kirándulás, színház, de persze a tanulás a legfontosabb. Én csak leírtam, hogy milyen iskola, de az ne az én döntésem hogy hova mész :)) Sok sikert.
2013. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is Ady-s vagyok, tehát első kézből tudok adni infókat :) Én nagyon szeretem ezt a sulit, nem versenyistálló, de mégis megkövetelik, amit meg kell. A tanárok is jó fejek és tényleg sok az ilyen iskolán kívüli program. Meg a diákélet is nagyon jó, de a legjobb a túracsoport (ez itt a reklám helye) :D


A Berzsenyi is egy nagyon erős, de nagyon jó suli. Mindkettőt ajánlani tudom, de persze Ady-sként inkább az elsőhöz húz a szívem :)


18L

2013. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Várom a további válaszokat is! :)

2013. aug. 29. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Én Berzsenyis vagyok, bioszos. Először is a közösség. Bárhol találkozol Berzsenyisekkel(leginkább földön ülve), egy nagyon összetartó csapat. A hangulat is jó, hát még a nagynull tábor. :) A tanítás nagyon színvonalas, a felvételinél( a szóbelinél) ez ki is derül. :)
2013. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!