Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem Gazdaság...

Miskolci Egyetem Gazdaság Tudomány karán Kereskedelem és Marketing alapképzésről milyen infokat jó tudnom?

Figyelt kérdés
Mindjárt meg jön az eredmény arról hogy felvetek-e de még nem tudom hogy milyen órarendek vannak és menyire nehéz. Matekhoz egész jó fejem van, nyelvérzékem nulla szerintetek menyire lesz nehéz? Kollégiumba hogy kerül be az ember, hogy kell jelentkezni stb? Milyen óráim várhatók?
2013. júl. 19. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Gazdaság Tudomány?????

felvetek????????

menyire??????????????


Te akarsz egyetemista lenni? Milyen magyar érettségit írtál?

2013. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A 'meg jön'-ről már nem is beszélve!
2013. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Faszé' kell folyton a helyesírást fikázni.


Én úgy tudom, hogy felvételi után kell beadni egy kérvényt koleszba. Az óráidat a ME honlapján tudod megnézni, hogy VÁRHATÓAN milyen tantárgyaid lesznek...

2013. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagyon bízol magadban :)

nehéz szak ;)

2013. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Én is oda jelentkeztem! :) A kolit igényelni kell majd, ha kapsz egy levelet arról, hogy felvettek, és azzal együtt egy felhasználónevet és egy jelszót, amivel be tudsz lépni egy rendszerbe és az segítségével tudok majd igényelni a kolit :)
2013. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat és a segítségeteket! :)
2013. júl. 28. 22:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Ui: Már biztosan felvetek bőven sikerült meg haladnom a minimum ponthatárt.
2013. júl. 28. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!