Felvi.hu Normális?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális ha már vagy 2 hónapja feltöltöttem egy egyéb szakképesítést igazoló dokumentumot de még most sem dolgozták fel?
2013. júl. 19. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

normális XD

24.-ig feldolgozhatják

utána kőő olvasni

2013. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de amit 10.-e alött pár nappal küldtem be azt már feldolgozták amit pedig vagy 2 hónapja azt még nem..
2013. júl. 19. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

felfogják dolgozni :)

rengetegen jelentkeztek valakinek előbb valakinek később

de ha minden papírod a helyén van akkor nincs mitől tartanod

2013. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt, hogy én egy PDF fájlban töltöttem fel 2 kreditelismerési határozatot. A második oldala (amihez le kellett görgetni) 1-2 nap után fel lett dolgozva, az első oldala (amit rögtön lát ahogy megnyílik) csak 1 hónappal később :D
2013. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őőőőőő én azért ennyire nem lennék nyugodt, hétfőn tűnt fel, hogy nincs meg minden iratom feldolgozva, de az is csak azért, mert a pontszámaim irreálisan kevesek voltak. Felhívtam őket, s mint kiderült, elkavarták az egyik iratom! Újra kellett csatolnom és fenyegetőznöm, hogy javítsák már ki a hibájukat, mivel postai tértivevényes papírral tudtam bizonyítani, hogy én igenis feladtam azt a dokumentumot, csak ők elkavarták. Ha akkor nem telefonálok, akkor most nagy bukta lenne...
2013. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én interneten töltöttem fel de már vagy 2 hónapja úgy van h feldolgozás alatt.Szóval ezt nem keverték el vagyis remélem
2013. júl. 19. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire idegesít akkor már rég telefonálhattál volna nekik,h mi van
2013. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nade miért nem kérdezed meg felvi-t.

Inkább örlődsz, hogy vajon mi lehet..

2013. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!