Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A régi diákigazolványom...

A régi diákigazolványom meddig érvényes? \2012-13\

Figyelt kérdés

Még suliba járok de megbuktam újat csak iskolakezdéskor lehet igényelni ilyenkor mi van?


[link]


ezt találtam



2013. júl. 19. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2013. augusztus 31 ig érvényes mert addig tart hivatalosan a tanév. addig nyugodtan használhatod akárhol.
2013. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk október 31-ben mert semmi köze a tanévnek hozzá...
2013. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megerősítésképpen: a második a helyes válasz, október 31-ig érvényes a diákod.
2013. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

kerek majd iskolalatogatasit es akkor remelem nem lesz gond

2013. júl. 20. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Iskolalátogatási már nem elég, sajnos! Egy, a diákigazolvány igénylését igazoló papírt fogadnak el, ennek is van érvényessége, mint az ideiglenes diáknak. El kellene menned okmányirodába, és ott igényelni diákot, lefényképeznek. Erről kapsz egy igazolást, és azt kell vinned 1400 forint társaságában az újért. Kb. fél év, és meg is kapod, tapasztalat! A régi rendszer jobb volt, vittél igazolványképet és kész...
2013. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó meg minden f,aszt kikérek hogy elhiggyék hogy diák vagyok elmennek a jó büdös p,icsába..
2013. júl. 21. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat h itt kérdezek, csak nem akarok újat kiírni :)

Tehát bemegyek az okmányirodába..megigénylem, ad csekket, majd a csekk befizetés után csinál rólam képet(azt megkapom?) mert nekem a suliba vinni kell 2 képet(gondolom a egyik az indexbe de a másik? )

A sulinak mit fogok vinni,hogy voltam az okmányirodába?Utána ők intézik?Vagy h kell majd a neptunban mégis igényelnem ha nem tudják h voltam az okmányirodában is?

2013. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csaka középiksola rendszert tudom. Az okmányirodában csak regisztráltatni kell a diákigazolvány igénylését, és lefényképeznek. Ez ingyen volt. Itt adnak erről egy papírt (ha jól emlékszek, NER adatlap a neve), azt kell vinni a suliba, és az 1400 forintot a suliban kellett fizetni. A iák pedig postán érkezik majd, nem a suliba, hanem a lakcímedre. Ami vagy jó a suli adatbázisában, vagy nem! Ha költöztél, tartózkodási címed van, szólni kell, hogy hová kéred, különben cumi van!
2013. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!