Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » (2013) PTE-ETK felvételi?

(2013) PTE-ETK felvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már nem sok idő van vissza, hogy kiderüljenek a ponthatárok, és én már nagyon izgulok. Egy olyan 2 olyan szakot jelöltem meg, ami nem igazán volt eddig vonzó az emberek számára, ez pedig az Ápoló és a Népegészségügyi ellenőr. Azonban nagyon félek, hogy idén túljelentkezés lesz és felviszik a ponthatárokat. Ti mit tudtok? Az ismerőseitek körében akik most felvételiztek, érdekelt ez a 2 szak?

2013. júl. 24. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megtudod nézni, hogy hányan jelentkeztek. Habár szerintem ez még a márciusi jelentkezéseket mutatja, azóta ugye már voltak sorrendmódosítások, de nagyjából azért ilyesmi :)

2013. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Azért azt az ápoló 187 jelentkező, 47első helyes kicsit megrémít, mert csak max 65 embert vesznek fel :S De 287 pontom van, remélem hogy elég lesz :)
2013. júl. 24. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk, hogy elég lesz. Én más irányba jelentkeztem, így sajnos nagyon nem vagyok képbe. A sajátom miatt is izgulok rendesen :D
2013. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok ismerosom van, akiket erdekel(t) ez a szak. PTE-ETK-s vagyok. :D Drukkolok neked, ezek tenyleg nem neszeruek, tehat, ha nincs kifejezetten keves pontod, siman van eselyed. Majd uzenj este, hogy mi ujsag!
2013. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ápoló 240pont, megvan!!! :D
2013. júl. 24. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratula es sikeres eveket!!
2013. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. júl. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!