Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Karinthy gimiben nagyon...

Kamillewis kérdése:

A Karinthy gimiben nagyon okosak vannak?

Figyelt kérdés
Oda tervezek jelentkezni (most voltam 7.-es szóval még van időm) és azon gondolkodtam elég jó vagyok-e ahhoz? A jegyeim 6.ig kitűnőek voltak de most 7. végén lett két 4-em. (töri, biosz) Ugye kéttannyelvű a suli nekem pedig már van egy középfokúm angolból, de az ugye nem számít felvételinél... Meg ugye az is ott van hogy 6. után elmentem a helyi gimibe szóval én nem ugyanazt az anyagot tanulom mint az Ált.iskesek. Van esélyem oda kerülni? (Amúgy nem zavarna mert szerintem könnyen beilleszkedem bárhova de tényleg sznobok?:)

2013. júl. 25. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a jelentkezést, legfeljebb még jelentkezel más hely(ekre) is
2013. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy sznobok. Mindenhol ezt olvasom, csak azt nem tudom ki találta ki. Szuper a közösség, e felől semmi kétséged ne legyen. :)

Ilyen jegyekkel pedig semmi probléma, mert szerintem bőven van esélyed.

2013. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh, oké:) Gondolom oda jársz. hányadikos vagy?
2013. júl. 31. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Oda hát. :D Most megyek 12.-be.

Ha valami érdekel nyugodtan kérdezhetsz, akár privátban is. ;)

2013. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!