Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezem koliba, de a...

Jelentkezem koliba, de a jövedelem nem éri el a minimálbért, így környezettanulmány kell a jelentkezéshez. Ezt kivel kell csináltatni? Miből áll? Ki jön ki?

Figyelt kérdés
Semmelweisre jelentkeztem. Nem putriban élünk, de szüleim östermelők, és a tavalyi év nem volt jó a mezőgazdaságnak, így a jövedelem nagyon alacsony volt, de kell a környezettanulmány. Ezt hol kell kérni? Mit néznek?

2013. júl. 27. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem elég, hogy X km-re laksz az iskolától?

Már ahhoz, hogy koliba bekerülj?

Vagy nem laksz eléggé messze?

A környzettanulmányt nem tudom, kivel kéne elkészíttetni. Elég furcsán hangzik. Ha kell az egyetemnek, készítsenek ők ilyen tanulmányt.

2013. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt (a környezettanulmányos dolgot) sztem majd a Tanulmányi Osztálytól próbáld megtudakolni.

Majd ha megkaptad a levelet. De megpróbálhatod előtte is.

Hátha tudnak valami "értelmeset" mondani az ügyben (hátha volt már hasonló eset)

2013. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát elég messze lakom így is a sulitól, mert 250 km körül, de a benyújtandó dokumentumok listájában volt benne, hogy ha a szülő őstermelő, és a jövedelem nem érte el a minimálbért, akkor kell környezettanulmányt kérni.


Nem is tudom mi az, hogyha megjön a levél, majd felhívok vkit, akinek köze van ehhez, hátha tud segíteni. Annyi hogy a kolis jelentkezést 13.-ig le kell adni, és nem tudom hogy ez a környezettanulmány mennyi utánajárást igényel, mert ha meg nem küldünk be mindent, akkor érvénytelen a jelentkezés. De addig is megszerzem majd a többi papírt.:)

2013. júl. 28. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom már, milyen támogatást akartam a helyi önkormányzattól, és ők is kijöttek (megnézni, hogy megérdemlem-e).

Lejegyzetelték, hogy hány helyiségünk van, WC, fürdő, ilyenek, milyenek a körülmények, rend van-e, rendben van-e tartva az udvar, a ház előtt az utca (parlagfű, stb), és az alapján bírálták el. Szóval ott is megkérdezheted. Mármint a helyi önkörmányzatnál. :)

2013. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!