Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan, akit most vettek...

Van olyan, akit most vettek fel a debreceni egyetemre, e még nincs hol laknia?

Figyelt kérdés
A kollégiumot, albérletet vagy saját lakást részesítitek előnyben?

2013. júl. 29. 12:48
 1/9 Laylah ***** válasza:
100%

Engem most vettek fel, de mivel még koliba nem lehet jelentkezni sem, nem még, hogy eredmény legyen, csak azoknak van hol lakniuk, akik már lezsírozták az albit, vagy saját lakásuk van. Nyilván a legnyugodtabb és legolcsóbb a saját lakás lenne, de ahhoz elég jómódúnak kell lenni. Részemről a koli marad, jókat hallottam róla barátom által, szóval alig várom :)

23/L

2013. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én mindenképp koliba szeretnék menni!Szerintetek milyen nehéz bekerülni??
2013. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Laylah ***** válasza:

Attól függ... hányan vagytok a családban, mennyi az egy főre jutó kereset (vagy nyugdíj), szülők kapcsolata, valamint lakóhely távolsága, esetleg betegség. Ezek számítanak.

Azt hiszem, elég jó eséllyel indulok, kb. 125 km-re lakom Debrecentől, félárva vagyok, egy főre jutó jövedelem is kevés (35-40k körül), plusz nagycsaládos...

2013. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ohh, nehogy azt higgyétek, hogy olyan sokaz számít ez a félárva meg stb dolog... Ha jóban vagytok a diákönkormányzati tagokkal, na akkor van esélyed bekerülni, ugyanis ők szokták elbírálni az egészet, ők foglalkoznak ezekkel. Tavaly tucatszámra nyomták be a koliba azokat az embereket, akikkel előző este ittak a kazánba, vagy lovardába. Szóval, itt is mint mindenhol inkább a kapcsolatok számítanak, nem az hogy mennyire vagy hátrányos.
2013. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:
Vámospércsibe elvileg mindenkit felvesznek XD
2013. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos, mivel azok a TEK-esek. Én nem arról a karról beszéltem.:)
2013. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
MK-sok is vannak ott :)
2013. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom, a vámospércsibe elég vegyes emberkék vannak, mivel uge a többi koli nem ad nekik szállást, ők meg viszonylag könnyen felveszik az embereket, illetve a diákok is cserélgetik folyamatosan a kolihelyüket.
2013. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha a koli nem jött össze, akkor sátrazz. :S
2013. aug. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!