Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent István Egyetem gépész...

Szent István Egyetem gépész szak gólyatábor mennyire durva?

Figyelt kérdés
Mik szoktak lenni? És ha valami nem akarok megcsinálni annak lesz következménye? Mert van ahol azt irják hogy semmi, máshol meg fekvőzni kellett..

2013. júl. 29. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egyik oka ez volt, hogy otthagytam az egyetemet. Beteg voltam és ezt szóvá is tettem. Nem volt kedvem az egész gólyatáborhoz, azon voltam elfoglalva, hogy ne vágjam hanyatt magam a láztól. Erre föl szó szerint megkövetelték, hogy csináljam a feladatokat és érezzem jól magam, piáljak, stb.. Kötelezővé tettek minden feladatot, befeküdtem a szobámba és utánam jöttek, hívogattak, hogy hol a fenében vagyok és azonnal fáradjak le a csoporthoz. Aztán reggel kötelező a pálinka is. Ezekkel nem lett volna baj, mert benne vagyok a buliban, de akkor tényleg nem volt hozzá életem. Ha nem csináltam a feladatokat, akkor igen, megszívattak. 3 nap múlva hazamenetem és hasnyálmirigy gyulladással kórházba mentem. Az egyetemen azt sem kérdezték, hogy fapapucs... Hozzáteszem ha nem lett volna semmi bajom, akkor is így bántak volna velem. Mindenkivel így bántak. És úgy mondom ezt, mint aki benne van mindenben, bulizik és spanol...
2013. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt hogy igen megszivattak?
2013. júl. 29. 21:11
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát pl. kevesebb kaját kaptam (ez elég szar helyzet, mert nagy darab vagyok (nem dagadt)), amerikai fociban én voltam a fal (ez is kötelező volt), nem engedtek aludni, meg még egyéb nyilvános beégetés.
2013. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem, de mért mentél el ha beteg voltál? És mi az hogy emiatt hagytad ott az egyetemet??
2013. júl. 29. 21:23
 5/15 anonim ***** válasza:
27%

Ott lettem beteg.

Ez is közrejátszott (tudod az első benyomás fontos), de a többi dolog is hozzátett. Túl szépeket ígért az egyetem, aztán kiderült, hogy csak kamu az egész.

2013. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Leirhatnád pontosabban, hogy mire gondolsz.

És végül hova mentél vagy mit csinálsz? És ez hányban volt?

2013. júl. 29. 21:29
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Tavaly előtt volt. Most egy másik főiskolán vagyok.
2013. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Emiatt ne aggódj, ha esetleg mégis ilyen történne, első ilyennél otthagyod az egészet, és hazamész. Abban csak nem korlátozhatnak.

2013. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
sajnálom hogy ezt írom de az első hozzászólás írója egy vesztes , ha annyira rosszul vagyok nem szenvedem végig azt a 3-(4) napot hanem felállok és hazamegyek.
2013. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

Nem vagyok vesztes. Lehetetlen volt haza mennem (az okait nem írnám le).

Épp eszű ember menekült volna a helyzettő, én is azt tettem volna, de voltak korlátozó tényezők, ugyanis nem engedtek és akár mit is tettem meg azért, hogy hagyjanak ki a programokból, vagy szóljanak már egy sulidoktornak csak az arcomba röhögtek. Gólyatábor végeztével hidd el, hogy rohantam haza vonattal, aztán egyből kórház.

2013. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!