Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PPKE JÁK NEPTUN BELÉPÉS...

PPKE JÁK NEPTUN BELÉPÉS GÓLYÁKNAK?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bekerültem a PPKE JÁK-ra. Ma kaptam meg az egyetemtől a levelet. Megküldték a neptun kódot, de jelszót nem küldtek. Hogyan tudok így belépni? Olyan izgi lenne már látni a neptunt!!!
2013. aug. 2. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem másik egyetemre vettek fel, nekünk a születési dátumok a jelszó (pl. 199107021). Próbáld azzal, hátha beenged.
2013. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Van egy sanda gyanúm, hogy a születési dátumod lesz valamilyen formában a jelszó. Ha a levélben, neptun főoldalán nem írták, hogy hogyan kell belépni elsősként, akkor ne parázz, el fogják mondani. Amúgy meg semmi érdekeset nem találnál benne. Egy naptárat, egy üzeneteket menüt meg egy csomó üres menüpontot. Nem vesztesz semmit, hidd el.
2013. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A születési dátumom volt a jelszó.
2013. aug. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!