Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 50 óra önkéntes diákmunkára...

Az 50 óra önkéntes diákmunkára hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
74%
Elmész egy egyesülethez, alapítványhoz ahol lehet önkéntes munkát végezni (nem tudom melyik városban élsz, pl. a Mosolygó Kórház elég sok helyen működik) és ott érdeklődsz. És ők fognak kiállítani egy papírt arról, hogy elvégezted az 50 órát (én így tudom). Nagyon fogod élvezni, nekem még nem volt kötelező, de nem bántam meg, hogy elmentem/megyek önkénteskedni. (Ez nem jelenti, hogy ilyen "kötelező" formájában támogatnám ezt az ötletet). Szerintem nem muszáj egy helyen teljesítened mind az 50 órát, tájékozódj, hogy a környéken milyen lehetőségek vannak. :)
2013. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!