Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kazinczy Ferenc Gimnázium...

Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr, vélemény?

Figyelt kérdés
szeptembertől ide fogok járni, maga az iskola szimpatikus, de eléggé tartok tőle.. milyen a kolesz maga az iskola, tanárok, közösségek?
2013. aug. 3. 23:04
1 2
 1/12 Archi^^ válasza:
47%
Én Jedlikes vagyok, szóval szemben "lakok" :D Mi a Kazincys lányokat uborkaszeletelőknek hívjuk... Elég furcsák. A testvérosztályunk Kazincys, szóval néhányukat ismerem, elég sokan mondják, hogy nem szeretnek odajárni. Nem a tanárok, hanem a közösség miatt. Persze ez még nem jelenti azt, hogy Te nem fogod élvezni. :)
2013. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért pont uborkaszeletőknek??:DDDDD nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz..főleg hogy hárman leszünk fiúk egy osztályba!:D
2013. aug. 3. 23:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a féltesóm (kb. 10 éve) és az anyám (kb. 30-40 éve) járt oda. Ők eléggé szerették, én csak jót hallottam a Kazinczy-ról, persze nem csak a családból, hanem több helyről is. (győri vagyok)
2013. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Archi^^ válasza:
Azért uborkaszeletelők, mert mindig úgy csinálnak, mintha akarnának tőled valamit, aztán jól átbasszák a fejed. ("Gyere tarsd ide az uborkád, azt leszeletel"... egy bölcs osztálytársam mondta, azóta hívjuk őket így.)
2013. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2013. aug. 3. 23:43
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
En a te helyedben nem mentem volna kazinczyba
2013. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
hogy tetszik a kazinczy ?
2014. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
én oda járok és szerintem nagyon rossz ott minden. Közösség, tanárok. Jó van pár jó tanár, de nagyon nehéz őket kifogni. A gazdag szülők ,,menő" gyerekei a legrosszabbak. Remélem tudtam segíteni!:)
2014. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

én is kazinczys vagyok, szerintem is szar :D

amúgy hé jedlikes fiú, mi az hogy testvérosztály? és nekünk olyan miért nincs/volt? :D

2014. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Melyik ott a jó gimi akkor?
2015. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!