Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezzek pótfelvételin...

Jelentkezzek pótfelvételin egy olyan egyetemre, ahova nem szívesen mennék, csak azért, hogy ne kelljen még egy évet várnom?

Figyelt kérdés
Sajnos a szakot amire jelentkezni szeretnék, csak egy(hozzám közel lévő) egyetem hirdette meg pótfelvételin. Pont erre az egyetemre nem akartam menni, mert jártam már oda és nem tetszett a környezet, viszont abba is rossz belegondolni,hogy még 1 év kihagyás. Arra gondoltam, hogy 2. vagy 3. félévtől átjelentkezem másik egyetemre ugyan erre a szakra. Megnéztem a TVsz-t mindkét egyetemnél és van erre lehetőség. Szerintetek belevágjak, vagy várjak még egy évet? A problémám az,hogy az egyik pesti a másik pedig nem.
2013. aug. 4. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos ha nem probléma neked az hogy költségtérítéses, akkor már csak azt kell tudni, hogy mi volt a problémád azzal az egyetemmel ahova nem akarsz járni..?? Lehet hogy csak a régi karral vagy szakkal volt bajod..ezt csak Te tudhatod..
2013. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is, jobban szeretnék pestibe járni, másodszor elég fura emberek voltak ott, mert egyházi egyetem.
2013. aug. 4. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék én nem hagynék ki egy évet,ha már a tudat is zavar,hogy egy évem elúszik.

Vágj bele, teljesíts jól,és akkor átkerülsz államira és más városba is átvehetnek,de ennek megvalósításához kitartás kell!

A problémára pedig,hogy nem tetszik a környezet nyugtasson az,hogy csak egy évet kell itt kihúznod,úgy hogy közben beleadsz mindent,ami tőled telik.

Szerintem ennél többet nem tudunk segíteni.


(!)Ha viszont úgy érzed,hogy nem bírnád ki egy évet azon a helyen újra, akkor nem sok értelme van. Kihagysz egy évet,és jó sok mindent csinálsz abban az egy évben,hogy ne teljen haszontalanul.

:)

2013. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fizetnék olyanért amit nem akarok igazán.
2013. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!