Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nekem van gondom a...

Csak nekem van gondom a szociális helyzetfelmérő űrlappal?

Figyelt kérdés

Minden alkalommal találnak valalmi újat ami hiányzik,ráadásul egyik dolgozó ezt mondja a másik azt

Másnak simán ment egyből?


2013. aug. 5. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Mert igazából nem annyira bonyi. Esetleg ha akarod privátban segítek kitölteni.
2013. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért én örültem volna ha kicsit előbb megtudom hogy ennyi irat kell,bár lehet hogy csak jobban kellett volna tájékozódni

talán nem lesz szükség segítségre mert felhívtuk őket de azért köszi

2013. aug. 5. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egyetemhez kell? Én is szeptemberbe kezdem , az egyetemet de ilyenről nem is hallottam. Vagy ezt nem.mindenkinek kell kitölteni? Kinek kell? Vagy mikor?
2013. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én alig értek belőle valamit. Pedig én félárva vagyyok, szóval nekem még okom is lenne, hogy tényleg kitöltsem. De nem értem, hogy milyen igazolások kellenek és hol kell ezeket beszerezni. Önkormányzati igazolás, igazol arról, hogy nem volt még jövedelmem, távolsági igazolás, hogy a sulitól mennyire lakom... én teljesen ki vagyok akadva ezeken, mert fogalmam sincs, hogy honnan és hogy tudom ezeket beszerezni.
2013. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3 Nem minden főiskolán/egyetemen ilyen a rendszer. SZTE-n ilyet kell kitölteni szociális támogatáshoz, kollégiumhoz stb.


#4 Az eltartódtól kell jövedelemigazolás, ha munkanélküli, akkor azt kell igazolni. Félárvaságot is biztos le tudod igazolni, plusz az eltartód lakcímkártyája kell, ezzel igazolod h közös háztartásban éltek. Helyzetfelmérő adatlapon ez le van írva minden "részhez". Van ilyen "Megtekintés" gomb, ahol le van írva milyen igazolások kellenek - még azt is leírják honnan tudod beszerezni.

2013. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értelmezem , ez CSAK kolihoz , és szociális ösztöndíjhoz kell. Ha ilyeneket nem igényelek , akkor közöm sincs ezekhez??
2013. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én úgy tudom, hogy ezt csak kolihoz kell, meg szociális támogatáshoz. DE mivel be fogják szüntetni Szegeden az ingyen bérletet (vagyis inkább más rendszerbe helyezik a dolgot), így jövő év februárjától az ingyen bérletre is ezzel kell majd pályázni (szociális alapon fog járni a bérlet is).
2013. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint milyen bérlet?
2013. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!