Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Okmányirodába elmehetek már...

Okmányirodába elmehetek már augusztusban NEK azonosítóért és fényképezésre? Illetve ezt a fényképet feltölthetem az egyetemi kártyaigényléshez?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, persze. De a NEK adatlapos fényképet nem fogod tudni máshova leadni mert az csak az adatlapon lesz rajta kinyomtatva.
2013. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elmehetsz igen.

De a fényképet nem kell feltölteni sehová, csak Neptunban beírni a NEK-azonosítót.

2013. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A Neptunba való beregisztráláshoz kellene az igazolványkép feltöltése a DEKa kártyához. Addig nem engedi a regisztrációt. Köszi az eddigi válaszokat, megy a zöld kéz;)
2013. aug. 6. 15:06
 4/12 anonim ***** válasza:
DEKa kártyához bármilyen képet feltölthetsz, biztos van otthon tablóképed pl. A méret sem fontos, bármekkora lehet, átméretezi neked. Mindenképp csináld ezt meg minél előbb, mert mindenhez szükséged van a neptunra kb. Az okmányirodában meg nem adnak neked ki képet csak azon a lapon amin kapsz lesz egy kép rajta csak hogy lásd milyen. Ha már igazolványképet akarsz, azt valami fotós boltban csináltass. Az is kell majd beiratozáshoz úgyis.
2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Húú, köszi!! Az se lenne baj, ha 1 évnél korábbi a tablós képem? Viszont azt olvastam, hogy minden esetben igazolványképnek kell lennie, vagy ez csak a méretére vonatkozik?
2013. aug. 7. 07:19
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha átméretezik..
2013. aug. 7. 07:21
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is tavalyi tablóképet töltöttem fel(ami nagyobb is volt mint az igazolványkép) ráadásul úgy hogy telefonnal lefényképeztem és levágtam a szélét :D Nem csinált belőle problémát, esetleg mikor leellenőrzik legrosszabb esetben is kérik hogy töltsek fel újat, akkor majd csinálok rendes méretűt fotósnál, de most nem különösebben érdekelt, az volt a lényeg hogy továbbengedjen és jó legyen a neptun..:)
2013. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na akkor én is megpróbálom, remélem nekem is elfogadják, köszi a válaszokat;)
2013. aug. 9. 07:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Még csak most? :D Eddig hogy voltál meg nélküle? :D Már neptun sincs most egy hétig kb. Szóval nagyon sokmindent nem tudsz vele kezdeni. Koliba nem jelentkeztél? Elvileg ahhoz is kellett volna már a neptunkód.
2013. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem leszek kolis:) De ugye nem késtem el a regisztrálással??
2013. aug. 10. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!