Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mentek gólyatáborba? Ha nem,...

Mentek gólyatáborba? Ha nem, miért? Várjátok már?

Figyelt kérdés
És ki melyik suliba fog járni? :))

2013. aug. 9. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megyek, és ezzel együtt várom is, bár még több mint két hát van odáig (aug. 26-27.)


Először kicsit vonakodtam menni, hogy belecsöppenek egy összeszokott közösségben, én, mint vidéki és leendő kollégista. De később rájöttem, hogy ezzel többen is lesznek így, és ha nem megyek el, meg sem adom magamnak az esélyt, hogy új barátokat találjak. :)


De mostmár nagyon várom. Nekünk kétnapos lesz, és elméletileg a szabadban fogunk aludni. Megmutatják részletesebben a sulit, lesz csapatépítő tréning, vetélkedő, városnézés, tábortűz, strandolás, tehát minden, ami kell. Tényleg vétek egy ilyet kihagyni! :)

2013. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem megyek, mert nem tudjuk kifizetni az árát :(
2013. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1: Jó szórakozást neked! Biztos sok jó arccal fogsz találkozni :D

#2: Sajnálom :( De ne csüggedj, az őszi félév kb. csak a gólyákról szól, lesz még 100 másik alkalom, hogy a társaidat megismerd! (:

2013. aug. 9. 23:40
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem megyek, mert levelezős leszek.
2013. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megyek, bár kicsit izgulok az ilyen vetkőzős feladatok miatt, nem szívesen vagyok meztelenül, de ennyi belefér egy 4 napos nonstop buliba :D
2013. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megyek, mivel sajnos abból a 26 ezer forintból igen sok más dologra is telik, amik fontosabbak... Igazából nem fáj érte nagyon a szívem, mert van párom, akit szeretek, vannak elveim, amiket megtartok, szóval a "vicces" feladatok és tivornyák nagy része úgyis kiesne számomra, azért meg nem akarok ennyi pénzt fizetni, hogy ne vegyek részt valamiben. Majd megismerem a többieket később :)
2013. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én megyek..Budapesti Fazekas Mihály gimibe járok hatosztályos osztályba (indul negtosztalyos is) 4 napos lesz, már nagyon várom.: )
2013. aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is tervezem, hogy megyek. Nekünk 6 napos, sátorozós lesz. Félek, mert szinte alig ismerek vkit, de azért kíváncsi vagyok milyen lesz. :D
2013. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hú, valamelyik válaszadónak 26000 forint? Az húzós, annyit már én sem adnék ki. Nekünk csak 14900, bár ebben nincs benne a kedvezményes jegy az odaútra + a hazautat nekünk kell elintézni. :D
2013. aug. 10. 11:40
 10/16 anonim válasza:
Nekünk is 26 000 (alapból 24 000, de a vonatjegy nincs az árban), és akkor még nem ittam egy kortyot se az esti bulikon. Így valszeg részemről is felejtős, remélem azért később is lesznek jó programok az ismerkedésre.
2013. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!