Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Bajai...

Mi a véleményetek a Bajai III. Béla Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Ha tehetitek,legyetek szívesek minél bővebben kifejteni a véleményeteket. Ha nem ismeritek a suit, itt a honlapja, de ebben az esetben írjátok oda a véleményezéshez azt is, hogy még csak most hallottatok róla!

Link: [link]

Előre is nagyon köszönöm, kérlek ha csak tehetitek válaszoljatok!



2013. aug. 10. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hello, én egy másik bajai gimnáziumba járok, de elég jól ismerem a III.Bélát.:) Szerintem nagyon jó hírű iskola, általában nagyon jó érettségiket érnek el, nyelvvizsgája is lesz a többségnek 4 év alatt. Vannak akik olyat pletykálnak róla, hogy a pénzes gyerekeknek kinyalják a feneküket,de ez tudtommal nem igaz. Ha szeretsz tanulni, akkor megéri oda jelentkezni.
2013. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%

szia! bélás vagyok, és csak örülni tudok, hogy felvettek :D a tanárok nagy része jó arc, vannak elég lazák is. az osztályközösségek általában jók, a diákok is arik :) ha lány vagy: vannak helyes pasik :))egy fontos dolog van: tanulni kell, nagyon komolyan veszik,de megéri!! gondolj a jövődre :D

azok a pletykák, amik arról szólnak, hogy itt csak nagypofájú ****-ök vannak, megnyugtatlak: 0%-ban hihetők :)

remélem segítettem

17/L

2013. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Az oktatás színvonala nagyon jó, de azért sok múlik a diákokon is. Nagyon megszűrik a felvett gyerekeket. Azért a város tudatában benne van az, hogy könnyű a legjobbakból mégjobbat faragni. :) Bár ez általában a jobb iskolákra igaz, így ezt nem lehet kifogásolni. Én nem ott végeztem, de összességében én is úgy gondolom, hogy a német suli mellett Baján a Béla messze az élen áll a középiskolák között, ami a kikerült diákok tudását illeti. Ismétlem, ez azért a diákon is múlik.
2013. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként azért kérdeztem, mert én is ide járok most már lassan 1 hónapja, idén kezdtem a kilencediket és nagyon-nagyon tetszik!! Elképzelni sem tudnám, hogy egy másik suliba járjak, a legjobb számomra. 
2013. szept. 27. 20:35
 5/7 anonim válasza:
nagyon jó a cserediák programnjuk is. Erdélybe mennek évente és nagyon sok jót hallottam a kirándulásokról, mindeképp örülj annak, hogy Bélás vagy :)
2014. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló!

A német suli Baján korán sem olyan jó, mint ahogy azt mondják róla. Régen jó volt és aki idejárt az szerette, de azóta sokat változott. Én is oda járok és nem szeretem. A 11-12.-esek is nagyon szidják. Max azért jönnek be szivesen, mert jó barátokat szereztek, bár én még ezt sem mondhatom el, mert itt inkább különc vagyok. A koli alapjáraton jó, nagyon szépen meg van csinálva (külön fürdők, sok növény, stb.), viszont vannak erősen hátráltató dolgok, mint pl. a beszállásolás. Igaz, hogy 2 nyelvvizsagát szerzel , de azt máshol is megszerezheted, itt csak többet szívsz érte. Érettségifelkészítésről pedig már ne is beszéljünk...

2018. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokak szerint itt minden a pénzről szól...

Nem ide járok,de ezt mondta,aki átjött a sulinkba..

2018. júl. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!