Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposváron melyik a legjobb...

Kaposváron melyik a legjobb általános iskola?

Figyelt kérdés

Hallottam h a Zrínyi , de az két tanítási nyelvű, nem? Az mit takar?

Meg fontos (Elnézést hogy ezt így mondom, de..) hogy olyan ahol nincsenek (!) romák!

Köszönöm.



2013. aug. 10. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

AKisfaludy-t mondják jónak. (a "legjobbnak")

Én odajártam, tavaly végeztem ott. Őszintén nem rossz iskola, a tanárok jól tanítanak, néhány nagyon szigorú, de rendes, és ha baj van, akkor meghallgatják őket.

A tanulmányi eredményekben is elég kiemelkedő, ahogy sportban is.

Vannak ezek az elektronikus táblák is, és elég hasznosak is, a tanárok is jól használják, és nem csak a játékok miatt, hanem tanulás miatt is.

A termek általánosságban rendezettek, és az alsós tanárok is rendesek.

És nem is nagyon láttam romákat. Néhány van, de ők rendesek, nem okoznak bajt. Az alsósoknál a viselkedés normális, egy kicsit felsőben van néhány randalírozó, de ez szinte mindenhol így van:) azért az alsósokra ők is vigyáznak:)


A Zrínyiről nem tudok sokat, bár nem hallottam jókat felőle:/

A két tanítási nyelvű osztályról meg csak gimiben hallottam eddig. De annak a lényege, hogy megtanítják első évben az angolt, jó erősen, és után a az órák angol nyelven folynak végig.

2013. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Kisfaludy tényleg jó suli..én a Honvédba járok
2013. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Tudom, hogy már nem aktuális a kérdés, de esetleg ha valaki ide tévedne.


Én a Kodályba járok, most fogok végezni. Ezalatt a 8 év alatt rengeteg vicces és jó emléket szereztünk az osztállyal. Az alsós tanárok kedvesek,szeretik az osztályukat. A felső tagozaton is egyszerűen tökéletes a tanítás, a tanárokban megfelelő szinten van a szigor és a kedvesség, segítőkészség egyaránt :)

Én nagyon szeretem ezt az iskolát, dehát, ha tovább kell menni, akkor tovább kell menni. Minden évet kitűnő bizonyítvánnyal zártam, és nem vált hátrányomra. A lényeg a lényeg, a Kodályban nagyon jó a tanítás és az életszínvonal, ezt az iskolát ajánlom!

2021. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!